Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vannak éttermek amik megadják...

Vannak éttermek amik megadják az ételeik kalóriatartalmát?

Figyelt kérdés
Én eddig csak 3ról tudok, az egyik a wasabi, de nekem gyanús, hogy rosszak az adataik, mert egy nigirire 22kcal-t írnak, de a kalóriabázis szerint 60kcal... Na mindegy, ti ismertek olyan éttermeket/online ételrendelős oldalakat ahol meg van adva az ételek kalóriatartalma? Köszönöm a segítséget! (budapesti vagyok)

2015. okt. 4. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A Melódin éttermek is kiírják a honlapjukra: [link]


Ha a menüt megnézed, mindig van egy kis i betű az étel alatt, ha ráhúzod az egeret, megmutatja (fél adagra vonatkozóan) az adott étel tápértékét, meg más infókat is. Én a Stoczek utcai éttermükben szoktam enni, és szinte mindenből fél adagot.


Szerintem ha van információd az étteremtől közvetlenül a tápértékre vonatkozóan, akkor inkább azt vedd figyelembe, mert az adag méretétől és az elkészítés pontos módjától nagyon függ a végeredmény tápértéke.

2015. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gourm&Diet.

Finoman főznek, van ebédmenü!

2015. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
McDonalds
2015. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tök mindegy, ami nem mindegy, az az hogy a kalória hasznos-e vagy csak zsírrá alakulva lerakódik benned
2016. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kfc, burgerking, pizzahut, mcdonalds, subway
2016. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!