Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vettem Update péksütit, a...

Vettem Update péksütit, a kakaós csiga 79 g volt, akkor valójában az 100 g? A zsemle 50g volt, akkor azt is hogy szaboljam?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyilván a kész dolgot a kész adatokkal, fogalmad sem lehet a nyersről...


Olyan van, hogy nem tudsz mást venni, de akkor sem kell olyat enned, amit nem akarsz. Nekem speckó étrendem van, mindig viszek magammal ételt, ha hosszabban elmegyek itthonról. Sokan így csináljuk. Csak mondom, mert ugye nekem nem fáj, hogy mit eszel s amúgysem értek az update cuccokhoz.

2015. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Egy meseszép válasza:
A 100 g a 100 g-rá vonatkozik, nem a 79-re. :) szoval a 100 g kcal értékét oszd el 100-zal, majd szorozd meg az étel sulyaval. Ahogy mar előttem írta vki.
2015. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek! :)
2015. okt. 30. 19:39
 14/15 Missi_Key válasza:
46%
Hát figyelj....ha fogyózol alap hogy mindig úgy számolsz mintha többet ettél volna, ha nem jön ki egészre vagy nem vagy biztos. Nem pedig lefele kerekítve mentegeted magad.
2015. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A fogyás kizárólag akkor garantált, ha UPDATE részvényt veszel.

Az egy évvel ezelőtti kibocsátáskori áránál már több, mint 50%-al alacsonyabb

Az Update tehát valóban működik !

És ebben az a jó, hogy ezt már előre is tudni lehetett !!

2015. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!