Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon keveset eszek? Mi...

Nagyon keveset eszek? Mi csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnapi napom: [link]


Szóval, 1 hete kezdtem bele az életmódváltásba. 3 gyerekem van, sajnos szülések után feljött rám némi felesleg. 155 cm vagyok és 78,9 kiló (82-vel kezdtem 1 hete) A napi keretem 1500 kcal, de nem érem el. Max 900 szokott lenni. Mellette kocogok. Egész nap jóllakott vagyok, a vacsorát rendszerint úgy erőszakolom magamba, tehát nem érzem hogy éheznék. De tudom hogy ez nagyon kevés és nem lesz így jó. Tehát a kérdésem az volna, hogy a feltöltött kép alapján mit kellene változtatnom? Mit nem csinálok jól? Minden tanács jól jönne... Úgy érzem nem tudnék többet enni. De akkor mit lehet csinálni?


2015. nov. 5. 09:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Nem nézem meg az étrended, annyit nem tudok rászánni. Mi az, hogy nem tudsz többet enni? Akkor hogy lettél ilyen gömbölyű? Eddig hogy tudtál? Ha fogyni akarsz, a testalkatodat figyelembe véve a napi 1500 kcal egyértelműen SOK! Nőknek napi 1200 kcal-t szoktak javasolni fogyáshoz, de mivel ilyen apró termetű vagy, a te esetedben talán a napi 1000 kcal sem jelent drasztikus fogyókúrát. Tehát ha helyesen számolsz, és tényleg 900 kcal-t eszel egy nap, akkor csak százat kell magadba "tömnöd" minden nap. Ez például három kocka csoki vagy 2 dl tej. Nem egy nagy mennyiség.
2015. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szülj 3 gyereket és megtudod, kedves színesbőrű barátom.


Légyszives valaki olyan írjon aki ért hozzá :D Köszi.

2015. nov. 5. 10:10
 3/19 anonim válasza:

Én se eszek többet egy nap.

Az lett a vége, hogy csontsovány lettem, és a nehéz ételeket kihányom/hányingerem van tőle. Szerintem próbáld meg magad tömni, erőszakold be azt a kaját, mert nem akarsz úgy járni, mint én.

2015. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És szerinted mit tömjek? Húst? Mert ugye a zöldségekkel sokra nem megyek... Ha disznót is ennék, akkor az jobb lenne?
2015. nov. 5. 10:13
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
Valamicskét értek hozzá. Ha igazán szakszerű tanácsot szeretnél, rossz helyen vagy itt. Menj el pszichológushoz, dietetikushoz és gasztroenterológushoz, de legalább is a háziorvosig.
2015. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem kell szakszerű tanács, de cikizés sem. Egyébként azt nem tudtad hogy terhesség/szoptatás alatt mi a helyzet a hormonokkal? Merthogy hidd el, nem ettem meg napi 3 disznót...
2015. nov. 5. 10:18
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Aranyom, levegőtől nem lehet hízni, akármilyen hormonok dolgoznak benned. Ha felment rád x kiló, az azért történt, mert ETTÉL. Sokat. Jó, egy része lehet víz. De ha gyarapodtál, mondjuk, 20 kilót, az biztosan nem mind víz. Egyébként meg nem a terhességed a téma, hanem a mostani állapotod. Ha vészesen fogysz, konkrétan heti egy kilónál többet, akkor menj orvoshoz.
2015. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy a képet nincs időd megnézni, de itt kötözködni van :)
2015. nov. 5. 10:33
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem kötözködöm, csak nem szeretem, ha valaki segítséget kér, aztán leugatja, aki megpróbál segíteni. Hogy mire fordítok időt, azt hadd döntsem el én. Most úgy döntök, hogy rád nem szánok többet.
2015. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
kérdezo, en is napi 1000kcalt eszek es husokbol illetve zoldsegekbol, semmit mondo turot meg joghurtot nem eszek, az felesleges zsir, az a fajta zsir eleg a husbol a ertekes zsiradekokat pedig magvakbol viszem be..ha nem tudsz tobbet enni akkor ne egyel, majd valamikor rad jon a falasroham, de te magassagodhoz a 900kcal nem sok, csak epen mast ennél..elejen lemegy konnyen par kilo( viz es béltartalom) aztan majd belassul, ez a normalis.hus es rost a lenyeg..
2015. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!