Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lassan 2 hónapja fogyózom, ma...

Lassan 2 hónapja fogyózom, ma viszont elszaladt velem a ló! Lesz belőle baj?

Figyelt kérdés
Ettem brassóit (elég sokat), egy kinder buenot, pattogatott kukoricát (5l-est vettünk ketten, szerintem én ettem belőle többet:D) illetve pár kiskanál mogyorókrémet. Most nagyon lelkiismeret furdalásom van és dagadtnak érzem magam :D
2015. nov. 22. 21:27
 1/3 anonim válasza:
Nem, ma korrigálhatsz, vagy az is jó ha ilyen bűnös napokon több mozgást iktatsz be. A lényeg, hogy ne add fel egy kirohanás miatt.
2015. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne agodj én is csináltam ilyeneket amikor diétáztam semmi baj nem lesz belőlle egyébként is kellenek ilyen ,,bűnös napok,, ezek nélkül nem is bírnád ki.Én minidg úgy csináltam hogy hétvégén ettem édességeket is meg ilyesmi és mégis sikerült 15 kilot leadnom
2015. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2015. nov. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!