Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért az esti kajálás a...

Miért az esti kajálás a legrosszabb?

Figyelt kérdés

Engem pl. az evés mindig álmosít.

Van aki megteheti, és egy ebéd után lepihen egy kicsit.

Egyes országokban ez tök természetes.


Tehát, hogy nyugodtan tudjon az ember emésztése működni.


Többen mondják, hogy akkor nem tudja az ember ledolgozni, még egy ebéd után lehet sétálni, futni, stb.


De nyilván nem azt a kaját akarja bárki is "ledolgozni", hisz az még épphogy csak a gyomorba került.


2016. márc. 27. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy az a legrosszabb?
2016. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez már rég idejétmúlt tézis...

Mondjuk az tény, hogy este szénhidrátot már nem érdemes enni... De fogyás szempontjából lényegtelen. A napi összbevitel, a makrók, a napi zsírégetés, meg inzulinszint az, ami számít.

2016. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Régi tévhit. Egyedüli rossz az lehet benne, hogy többeknek rossz alvást okoz, ha lefekvés előtt egy órával teleeszik magukat.
2016. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a legroisszabb, van, aki csak akkor eszik és ez neki remekül megfelel. Vacsora után is lehet futni s pl. én vacsora után még 8-10 órán át fent vagyok... De amúgysem érdekel, hogy mit mikor dolgozok le, ha van deficit, fogyok és kész. Mivel én ébredés után sokáig nem eszem, olyankor is az előző napból élek (vagy zsírbontás történik, nekem aztán mindegy, hogy szervezi össze a testem, de érzésre az előző napból élek, ha sokat eszem, akkor másnap különösen sokáig nem éhezem meg, ha pedig keveset, akkor másnap hamarabb kell ennem).
2016. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkitől azt hallom, hogy este 6 után már nem szabad enni.

Ami nekem azért is fura, mert lehet, hogy valaki este 7-kor alszik el, de valaki csak hajnali 2-kor.

2016. márc. 27. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Az este 6 után nem evés az egyik legnagyobb tévhit. Jó annál ok, aki 7kor fekszik, de aki hajnalban, az simán ehet... Lefekvés előtt 2-3 órával ajánlott.
2016. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!