Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriát egyek súlytartás...

Hány kalóriát egyek súlytartáshoz?

Figyelt kérdés

157cm vagyok 43-44kg 13/l

Sportolni annyit sportolok hogy biciklizés kb 20 percet (ma nm mert esik még minden), futni szoktam nèha,totnagyakorlatokat minden nap csinálok,este 20 perc nyújtással+10 perc hasizom gyakorlat... Jó időbe az udvaron kèzenállok ,cigánykerèk még ijesmi,ugrókőtelezek

Kb hány kalóriát egyek hogy ne hizzak?



2016. ápr. 24. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A te korodban hülyeség ezzel foglalkozni, ha egyébként nem vagy dagadt, mert nem tesz jót a testi fejlődésednek.
2016. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve túl sovány vagy, a súlyod nem éri el az egészséges tartományt, a minimum 47kg lenne. Én a te helyedben arra figyelnék, hogy ne fogyjak, mert annak a fejlődésed szempontjából súlyos következményei lehetnek (pl menstruáció elmaradása, bizonyos hormonok hiánya, és a csontjaid nem megfelelő felépülése) 2000kcal, mivel sportolsz is.
2016. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 2-es mindent leírt.

Fejlődésben vagy, a szervezetednek szüksége van tápanyagokra. Csak arra figyelj, hogy ezeket minél egészségesebb forrásból kapja meg! Fogynod nem kell, inkább még 1-2 kilót nem ártana felszedned.

2016. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felszedni nem akarok, de kb 1700 kcal sok egy napra?
2016. ápr. 24. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk az energiaigényed... Én nem számolnék (13 évesen szerencsére azt se tudtam, mi az a kalória), csak ennék normálisan, az nem jó?


A súlyod jónak tűnik, már amennyire így a számok alapján megítélhető, persze ezt látni kell.

2016. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak megpróbálok simán egèszsègesen ètkezni kalóriák nèlkül.. :) heti párszor süti,csoki fagyi ilyesmi azèrt belefèr?
2016. ápr. 24. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Belefér, persze
2016. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Belefér, de azért jobb, ha jó ételeket eszel. Elvégre nemcsak a kalória s a súly, testzsírszázalék számít, hanem az egészség is.

Csokiból és sütiből is vannak jobbak és rosszabbak, igen különböző összetételben. Amióta életmódot váltottam, megválogatom, milyet eszem, de a jóféle mehet mindennap, fogyáskor is, nem ártok vele, ha nem is tartom egészen ideálisnak.

2016. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!