Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Letudok fogyni? Többi lent....

Letudok fogyni? Többi lent. 👇

Figyelt kérdés
160-65 cm vagyok és 64 kg. 2 hónap alatt leszeretnék adni 8 kilót. Az étkezéssel tisztában vagyok. Sportolással úgy ahogy. Elkezdenék futni. Először csak 10 percet futnék es hetente növelném 5 perccel. Majd amikor hazaértem hasprés, guggolás, súlyzózás. Van otthon egy gépünk amit reklámoznak a teleshopokban is. Nem tudom tudjátok-e, hogy melyikről van szó. Ha bármilyen tanácsot Tudnátok adni azt köszönöm. 😊

2016. máj. 4. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogyásod kb. 75 %-a múlik az étkezéseden, és csak a maradék 25 a sporton. Írd le, hogy mit ennél, szívesen átnézem és segítek.
2016. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hús (csak a csirkemell húst eszem meg), paradicsomos hal. Pirított kenyér vagy abonetf kenyér rajta vagy tonhal vagy csirkemell felvágott. Rántotta 3 tojásból. Saláta. Gyümölcsök délután kb 3-ig.
2016. máj. 4. 14:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit számít 14/L
2016. máj. 4. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Napi 5 x egyél, inkább kisebb adagokat. Az abonettet, pirítóst én elfelejteném a helyedben mert ezek azok a fajta szénhidrátok, ami gyorsan megemeli a vércukor szintet aztán gyorsan esik is tőle, pedig hamarabb éhes leszel. Ugyan ez a helyzet a sima fehér kenyérrel, teljes örlésűvel, péksütivel, tésztával. Cukrot kerülni kell, rengeteg cukor van az üdítőkben meg kész ételekben, ezeket is értelem szerűen kerülni kell. ha nagyon nasizni szeretnél, akkor max. 1-2 kocka étcsoki aminek 75% feletti a kakaó tartalma.

Édesíteni eritritollal vagy steviával tudsz, de vigyázz, ezek hashajtó hatásúak. Amit enned kell, lényegében, az sovány fehér hús: csirke, pulyka mell, marha hús, halak, tojás. Köretnek: zöldségek, párolva, vagy nyersen, legjobbak a zöld zöldségek. Krumplit, kukoricát, borsót, babot kerüld. Gyümölcsökből érdemes csak a bogyósokat fogyasztani, ribizli, málna, áfonya, eper. A többibe sok a ch. Amit módjával lehet még fogyasztani, azok az olajos magvak, mogyoró, dió, mandula, pisztácia, de max. pár szemet. Normális fogyás het 0,5 kg, ez lesz tartós.

2016. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor milyen kenyeret egyik? Barna rizst ehetek?
2016. máj. 4. 16:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtem enni a mizo könnyű Flört meggyes réteges joghurtját. Azt hagyjam abba? 100 g termékben: 127 kcal, zsír: 5,3 g amelyből telített zsírsavak: 3,5 g, szénhidrát 16 g amelyből cukrok 14 g, fehérje 3,8 g, só 0,13 g.
2016. máj. 4. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Barna rizst ehetsz.

Mizo flörtöt felejtsd el, cukorbomba. :)

2016. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés Köszi 😘
2016. máj. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!