Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sok vacsorára 200-300 kcal?

Sok vacsorára 200-300 kcal?

Figyelt kérdés
Egy sima perecet szeretnék majd vacsorára enni,mert nagyon megkívántam. Szerintetek? A kalóriakeretembe bőven belefér. A szénhidrát és zsír keretembe is.
2016. máj. 4. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha belefér, akkor hogy lenne sok?

800 se az, ha belefér...

2016. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ha belefér. Szabad néha csalni, de ne minden nap:)
2016. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez akkor csalás? :/
2016. máj. 4. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a diétádon múlik, hogy csalás-e...

Ha nincsenek szabályok a kereteken kívül, akkor mivel belefér, nem csalás.

Nekem átkozottul nagy csalás lenne, borulna a gluténmentesség és a szénhidrátkeretem is (bár ez utóbbi mindig borul, legalábbis a kalóriabázisban beállított, a fejemben kicsit rugalmasabban van :)). De ugye ez speciális eset, ráadásul csak mert borul 1-2 alapszabály, még nincs feltétlenül veszélyben a fogyás is, kevés ételnél semmiképp.

2016. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintis Zoli ***** válasza:

Nem csak a kalória keretedbe kell, hogy beleférjen.


A CH tartalomnak is bele kell férnie az inzulinérzékenységedbe, ami este nem a legjobb.


Kalóriadeficitben is lehet zsírosodni, ha a sejtjeid hirtelen éppen akkor nem bírnak felvenni a vérből annyi cukrot, amennyit beviszel. Ez nem csak akkor történhet meg, ha tele vannak, hanem akkor is, ha időszakosan rezisztensek a sok vagy gyors CH miatt termelődött inzulinra.


De ez egyénfüggő. Lehet, hogy a Te tested röhögve tolja majd glikogénbe azt, ami másnak már félre (vagyis zsírba) menne.


Kb. max 1 g/ttkg CH este is beleférhet bárkinek.

2016. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!