Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az jót tesz ha pl ma sokat...

Martin02020 kérdése:

Az jót tesz ha pl ma sokat ettem és elmegyek futni 2 km-t?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma már ne menj. Lefekvés előtt nem egészséges felpörgetni magad sportolással. Viszont az alvás segíti a fogyókúrát, úgyhogy most már inkább arra koncentrálj. Holnap mehetsz.
2016. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2016. aug. 21. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem tesz jót. Futás előtt közvetlenül ne egyél, sokat pedig végképp ne. Inni is mértékkel igyál futás előtt vizet, lassan, több részletben és nem egyszerre sokat. Én egy órával előtte már nem eszem, majd csak utána, ha kifújtam magam.


Futás után nemsokkal magadhoz vehetsz szénhidrátot, pl. csoki formájában, de sok vizet akkor se igyál egyszerre.

2016. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont kevés vizet előtte feltétlenül igyál, ez pár korty több részletben, hidratálás végett. Ill. kiszáradva se kezdj futni, de gondolom ezeket tudod és érzed is.
2016. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Futás után csoki? Akkor minek futott?
2016. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2km futásnak sincs értelme, ez 10 perc, eléget vagy 100 kalóriát, akkor inkább egyen kevesebbet.
2016. aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

6.: Ez butaság, amit írsz, te is tudod. Ha ő jelenleg napi 2 km-t tud futni (mert ennyit bír), az jó, csinálja! Idővel lesz ez több is!


Az előtte lévő.: Az aktív életmód nem az önsanyargatásról szól!


De nem írok ide többet, mert ez egyesek, csak azért tesznek ki kérdéseket, hogy a haverjaik aztán lepontozzák és szét trollkodják a válaszolókat...


Ez egyébként is egy hülye kérdés, a kérdező is tudja, hogy nem tesz jót, nem is értem, miért írtam rá bármit is...

2016. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!