Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Minden nap számolom a kalóriát (napi 1200-1500max) egészségesen etkezem(szénhidrát fehérje aranynak megfelelően) sportolni.járok és nem megy le semmi. 90kilo körül lehetek.

2016. szept. 25. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van ez?

Mert néha hallani ilyesmiről, de ennek elvileg nem lenne szabad megtörténnie, ez mindenképpen energiahiány, a testnek bontania kell önmagát.

De 1-2 hétig nincs benne semmi különös, a testsúly sokat tud ingadozni s adott esetben elfedhet egy nem nagyon gyors fogyást egy ideig. Mondjuk akkor is kivételesen lassú anyagcsere kellene, hogy ilyen számokkal ne legyen nagy deficit...

2016. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Laborvizsgálat! Nekem a TSH-m magas volt, vagyis a pajzsmirigyem alulműködik, ez nagyon gyakori.
2016. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fogysz azert mert sokat zabalsz es keveset mozogsz. Azt se lehet tudni miota csinalod. Tegnap ota?
2016. szept. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Milyen a jó szénhidrát fehérje arány?
2016. szept. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy, nekem is magas a TSH-m, egyszerűen én sem értettem, a diétámmal olvadni kellett volna a kilóknak.
2016. szept. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi az a TSH?...
2016. szept. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta?
2016. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve számolom a kalóriákat, egeszsegen eszem stb :) de stagnalok egy jó ideje
2016. szept. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!