Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Igy is sikerülhet lefogynom?

Igy is sikerülhet lefogynom?

Figyelt kérdés

Igazából nincs olyan sok felesleg rajtam (max 10kg), de ezt szeretném leadni, és szeretnék formásabb lenni. Eddig elég sokat nasiztam, szóval napi kb. 1800kcl-t ettem, abból minimum 600 édesség, nasi volt. Tudom, hogy a fogyáshoz deficit kell, mégis aggódok és szeretnék biztos lenni abban, hogy ha elhagyom a nasit, és megpróbálok tisztábban enni, de nem tudok mindennap csirkemellet salátával, tonhalat stb. enni akkor is letudok fogyni? Mai étrendem:

Reggeli natúr müzli kb 2dl tejjel

Tizórai egy banán

Ebéd rakott krumpli volt (anyu ezt csinálta) kevesebbet ettem belőle mint régebben

Uzsonna egy mandarin

Vacsora: kebab (250g körül lehetett)

Ez lehet kevésnek tűnik, viszont nem vagyok éhes, nem koplalok.

Ilyen körülmények között is sikerülhet lefogynom?

15/L 160cm, 60kg



2016. szept. 30. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elhagyod az édességet, és nem iszol ivóleveket, üdítőket, csak vizet, akkor már sokkal előrébb vagy.

Nem kell mindig csirkét meg tonhalat enni, a lényeg az, hogy otthon készített ételeket egyél, kerüld a feldolgozott alapanyagokat, csinálj inkább magadnak kaját. Arra figyelj, hogy lefekvés előtt pár órával már ne fogyassz szénhidrátot. Így menni fog.

2016. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jóféle nasi is maradhat, a fő, hogy deficitben legyél. De változatosan is ehetsz, nem muszáj a legsoványabb húsokat, ehetsz túrót vagy tojást is, zöldségételből is van rengetegféle...


Nem tudom, mennyit ettél, nem is lehet tudnom, ha nincs mennyiség és összetétel, de koplalni simán lehet úgy, hogy nem vagy éhes, a kettő nem függ össze. Van, aki SOHA nem éhes.


A szükséges tápanyagokat azért be kell vinned. Személyes és makrotápanyag adatokra tudnék mit mondani, "egy kevés rakott krumpli" nem informatív e szempontból, a kebabról pedig nem is tudok jóformán semmit.

2016. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet.Ha elhagyod a cukros üdítőket és az édességeket.

Valamint nagyon fontos a mozgás.Heti legalább 4x valami kezdő torna videó,futás,biciklizés,úszás,tánc bármi amit élvezel.Fontos a napi folyadékbevitel ami lehetőleg tiszta víz legyen vagy tea(ajánlom a zöld teát elsőre nagyon szokatlan lesz,de nekem nagyon sokat segített.)

2016. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!