Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van valaki aki mostanában...

Van valaki aki mostanában szeretne elkezdeni fogyókúrázni? Hány kilótól szeretnétek megszabadulni és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Én.Kb 7-8 kilót és szép lassan szeretnem leadni, hogy ne jöjjön vissza :3 napi 1300-1400 kcal és heti 1 aerobik. ( és valószínűleg ha le is megy marad így tovább mert nem vagyok éhes se, mert úgy-e nem sokkal csökkentettem, max egy kicsit jobban kell figyelni, nehogy túl lépjem de addigra hozzászokok)

Gondolom te is most akarsz bele kezdeni, ha kérdezed.Hogy csinálod/fogod? :) Sok sikert és kitartást:D

2016. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mostanában mindenki fogyni szeretne meg jó alakot. Erre nincs semmi különleges gyógyszer meg varázsige. Ne egyél annyit meg EDZÉS nem lazsálás mint sokan bemegy a kondiba azt teker 3-mat fut 5 percet. Kemény edzés.
2016. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, most szeretném elkezdeni, örülnék ha valakivel meg tudnám beszélni, hogy mit ettem, mit edzettem, illetve tudjuk egymást is biztatni. Összesen olyan 10 kilótól szeretnék megszabadulni, úgy tervezem, hogy nem nassolok és hetente többször csinálok egy dance aerobik videót ami korábban már bevált és nagyon szerettem. Valamikor sajnos mindig elérkezek egy holtpontra, amikor leállok, és utána úgy vagyok vele, hogy áh, hagyom az egészet.
2016. okt. 27. 11:52
 4/8 anonim válasza:
Kb. 10 kilótól szeretnék megszabadulni, elég drasztikus módon, mert célom, hogy beleférjek a régebbi gatyáimba :D Futni tervezek (tudom, ezzel mindig "majd holnap" lesz...) minden nap 20-30 percet. Csak akkor eszem, ha éhes vagyok, és délután 3-4 után nem. Amúgy eddig maximum 2 hétig bírtam, aztán a nagymamáméknál ebédeltünk.. :D Szóval kb. úgy vagyok vele, mint Te :) Egy idő után nem csinálom tovább. De talán az majd segít, hogy jön a szalagavató.
2016. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hello

Én 10től már megszabadultam és még 10et szeretnék leadni.

Életmódot váltottam :)

2016. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trusikaa válasza:
szia en igen, 20 kg a cel. ha akarod egyutt csinalni irj!
2016. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K...László válasza:
Én 30 kilótól szeretnék megszabadulni. 178 cm magas vagyok, és 78 helyett 108 kiló. Amikor 4 éve elkezdtem napi 2 órát kerékpározni, 95-ig lementem. Kicsit többet is ettem a friss levegő hatása miatt, de így is vékonyodtam. Aztán megszokta a szervezetem, és hízni kezdtem. Már megint kevesebbet eszem, és mégis hízok. Ha nehezebb vagyok, több energiát használok el, főleg több km-es monoton emelkedőn, még sem használ. 35 múltam, félek a porckopástól, nem merek ennél többet mozogni.
2016. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy gondolom, ez természetes, hogy az idő múlásával ugyanannyi étel és sport mellett is hízik az ember, mert az anyagcserénk már nem úgy működik. Viszont azt tudom tanácsolni, hogy egy zöld teát igyál meg reggel éhgyomorra, és ugyanígy éhgyomorra mozogj. Olvasd el ezt a cikket, szerintem ez nagyon jó hír mindenkinek!

[link]

2016. nov. 4. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!