Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek, ha túl sokat ettem?

Mit tegyek, ha túl sokat ettem?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom,havi 1 bűnős napot tartok,de akkorsem viszek be túl sok plusz kcals,amúgy 1500kcaltviszek be ténylegesen egészséges ételekből.Tegnap sikerült 2300-at bevinni. Ma egyek kevesebbet vagy sportoljak többet ma?
2016. okt. 27. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Egy nap semmit sem számít. Ma és a többi napon egyél rendesen, és akkor a tegnapi nap nem fog semmit sem befolyásolni.
2016. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Én csak hétköznap fogyókúrázok és minden hétvégén annyit zabálok amennyit csak akarok.Hétköznap minden napi 40 percet sportolok.És láss csodát jobban fogyok,mint bárki más.Ja és van,hogy hétvégente beviszek napi 50000 kalóriát.
2016. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Előző vagyok nem 50000,hanem 5000.
2016. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És láss csodát egy újabb anoním senki aki jobban fogy mint bárki más :D
2016. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Ja mert ha kamu nevemet megjelenítem akkor felnézel rám okoska?
2016. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegyuk hozza, hogy aki kepes 5000 kaloriat bevinni egy nap -hanyas nelkul-, valoszinuleg erosen elhizott kategoriaba tartozik. Es azert lassuk be, egy 85 kilos no (plane meg ha +170 cm) konnyebben adja le a kilokat, mint egy 165/65 kilos.

Ettol fuggetlenul meg ha te is 85 kilos vagy plusz meg magas is, akkor sem ajanlom a "napi 5000 kaloriat, majd a het tovabbi reszeben koplalas" modszert, mert sem a szervezetednek sem a fogyokuradnak nem jo, hosszutavon (mert ha minden jol megy akkor egy 85 kilos no is valhat 65 kilossa, csak akkor mar nem teheti meg mindezt, legalabbis hizas nelkul).

De valaszolva a kerdesedre: nem gaz ha egy nap becsuszik, legfeljebb masnap egyel joghurtot, gyumolccsel (bar nem laktat sokaig, de jol kitisztitja a szervezetedet), vagy keszits gyumolcsturmixot. Illetve igyal tobb folyadekot (tea, viz, limonade), de egyebkent ne gorcsolj sokat ezen mert nem egy napon mulik.

2016. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na azért az utolsóval vitatkoznék.. Van egy ilyen nevű étkezési zavar, binge-eatingnek hívják, és nem feltétlen jár túlsúllyal, ha a többi napon koplalással vagy akár teljes éhezéssel kompenzálsz. Én is van, hogy megeszem egy nap több mint 5000 kcalt(és nem hányok), de a következő napokban kb semmit nem eszek, így bár nem fogyok(max nagyon lassan), de stagnál a súlyom. 170cm/53 kg - semmiképpen nem vagyok túlsúlyos.


És nem, nem támogatom ezt a fajta életmódot, de nem is direkt csinálom, ez egy betegség.

2016. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem mondanám betegségnek, inkább csak az ösztönök követése, én tervezett étrendet követek már 4 éve, legyen akármi, grammról grammra tudom, mit eszem, és semmi mást...
2016. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!