Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Koplalással kb hány kg-t tud...

Koplalással kb hány kg-t tud fogyni egy ember? :D Mondjuk 120 kg-ról :D

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván elméletileg a halálig tudja koplaltatni magát, nem értem a kérdést.


Az más tészta, hogy fog kinézni a végén, csontsoványan és két koporsóra elegendő bőrmennyiséggel.


Ha pedig meg is áll, mielőtt veszélybe kerül az élete, az egészsége már akkor nullán lesz, és amint abbahagyja a koplalást, visszaszedi minimum a régi túlsúlyt. Rossz esetben többet.

2017. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem értem, mi olyan vicces a kérdezőnek a kérdésben?
2017. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogyan lehet egy mentálisan egészséges ember 120 kiló (persze feltéve hogy izomállat erőművész). Ez a testsúly már a térdig érő has szintje, nem vette észre 100kg-nál hogy itt valami baj van? Nem lett rosszul amikor tükörbe nézett és Jabba tekintett vissza rá? Vagy csak azt hitte, ha még többet zabál és még kevesebbet mozog attól fogyni fog? Ez nekem magas...
2017. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy úgy járj mint a cigány lova: mire leszokik az evésről addigra megdöglik.
2017. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, aki semennyit, van, aki sokat, de az nem lesz tartós, sem pedig egészséges. Koplalni hülyeség. Akkor inkább legyél 120 kiló, mint 80, lógó bőrrel, beesett szemekkel, tönkrement gyomorral, meg még sorolhatnám. Illetve koplalás után elég, ha ránézel egy csokira, és már vissza is híztál 2x annyit.
2017. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sose értettem, hogyan lehet egy mentálisan egészséges ember 120 kiló."


Párom volt majdnem annyi. Nincs semmi baja, egyszerűen gyerekként elcseszte a családja az étkezési szokásait, de ettől még mentálisan normális.

Mellesleg 190 centi fölött van a magassága, még 117 kilósan sem volt földig lógó hasa meg jabba kinézete. Nagy darab volt és volt némi pocakja, ez tény, de mellé erős is volt, nem puhány és abszolút nem egy formátlanra hízott zsírgombóc volt.


Persze, jobb, hogy mostmár leadott egy csomót, de azért magas és erős testalkatú pasinál nem akkora extremitás az a 120 kiló. Mondjuk ha én a 160 centimmel lennék annyi, az nyilván brutál lenne.

2017. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha koplalsz sokat tudsz fogyni, de vigyázz arra, hogy a szervezeted felismeri, hogy koplalsz, ezért ha eszel valamit az zsírként el fogja raktározni és mégtöbbet hízol. Szinte eltűnik az anyagcseréd.

A koplalással az is a baj, hogy nem eszel semmilyen vitamint és az nem jó. Nagyon nem. Egyél vitamint és sót is. Ne feledkezz meg a fehérjékről sem, ami szintén nagyon fontos a szervezetednek, de ami a legfontosabb, az a víz. Ha nem iszol kiszáradsz és sorolni tudnám, hogy az mennyire nem jó.

2017. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt mondjuk 2 kg-t..
2017. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!