Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jól osztottam el a mai napi...

Jól osztottam el a mai napi kajámat?

Figyelt kérdés

R:

1db főtt tojás

1db szafis szénhidrátcsökkentett zsemle


T:

Egy marék áfonya ,két szem eper , egy kicsi barack összeturmixolva


E:

Teljes kiőrlésű tészta egy marék,hozzá cukormentes paradicsomszószosz csirkemell


U:

1db szafis zsemléből mákos guba( vanilias pudingba eritritet tettem és mandulatejjel készítettem, mákhoz szintén eritritet)


V:

Az valószínűleg tonhal vagy pedig főtt tojás lesz zöldséggel


Kérdésem pedig , hogy ez mellett az étrend mellett tudok fogyni?

Hetente 3x1 órát intenzíven mozgok ,csak vizet iszom.

Ja, és 170 cm és 68kg vagyok, nő.


2019. máj. 21. 15:36
 1/7 lilla64 ***** válasza:
Igen.De szerintem nem kell sokat fogyjál.Talán 4-5 kilót az ideális testsúlyhoz.
2019. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elosztás az oké, de biztos elég neked, ami az összmennyiséget illeti? Mindegy, te tudod.
2019. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó az elosztás. Reggelire egyél többet. Reggelre kimerülnek a készleteid fel kell tölteni őket. Az uzsonna helyett inkább a reggelire egyél többet.
2019. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rob Halford válasza:
Reggelre kéne zabkása, ami laktató, nem leszel olyan éhes napközben. A gyümölcsöket nem turmixolnám, szintén csökkenti az éhséget ha mindent megrágsz. Tojást nem mondanám létszükségnek, viszont olívaolajat vagy más növényi olajat használj nyugodtan, illetve a magvakat ne hagyd ki, napi 1 marék kell az egészséghez. Tuti fogsz fogyni, bár mivel így is egészséges tartományban vagy, ezért nem lesz olyan gyors mintha pl. 80 kilóról fogynál.
2019. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Reggel sajnos nem tudok többet enni , és bármikor próbáltam a zabkását , engem sosem laktatott:D Ami tök fura , mert ezt eddig sosem hallottam senkitől.

Sajnos olajos magvakat nem tudok enni , mert nagyon csúnya lesz a bőröm:(

2019. máj. 21. 20:51
 6/7 A kérdező kommentje:

#2es!

Ami a mennyiséget illeti , mára én jónak éreztem , nem éheztem egyáltalán , és ma nem is igényeltem annyi kaját , mivel nagyon nem mozogtam semmit, kb egész nap tanultam.

De amikor edzek , akkor többet szoktam picit enni.

2019. máj. 21. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is kevés a reggeli, valami zöldésget rakj hozzá.


A többi jó.

2019. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!