Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nagyon nagy bűnt követek el...

Nagyon nagy bűnt követek el ha este megiszok 1 dl fehér édes bort?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, az idejét sem tudom mikor ittam utoljára. Paleo szerű étrenden vagyok, egy betegség miatt se tej, se glutén. Zöldségeket és húst eszem, némi gyümölcsöt, néha. Ihatok 1 dl édes bort este?
2013. márc. 27. 14:31
 1/8 anonim válasza:
48%
nagyon nagy bűnt követsz el gyermekem.Isten nem fog megbocsájtani neked!
2013. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Le is csuknak érte.
2013. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szerencséd van. Az én kedvenc italaim: sör, vodka, whisky. Egyik sem paleós. Még jó, hogy csak egy hónapig paleózok (maximum) és ilyen gyakran nem szoktam alkoholizálni :)


Méghogy bűnt, még jót is tehet. Még csak nem is naponta innád, úgy tűnik. Alaptalan, túl nagy szigorúság lenne lemondanod róla, ha szeretnéd.

2013. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az szőlő:p
2013. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
prosit!
2013. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
100%

Egészségedre. Válts át Primal Bluepint életmódra, az olyan paleo, ahol nem csak bort ihatsz, de csokit is ehetsz.

Másrészt bűnt követsz el, mert az édes bor nem bor.

2013. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs vele alkalmanként de nem minden este!
2013. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Persze, nem minden este, sőt nem is minden hónapban. Utoljára alkoholt szilveszterkor ittam, 2 pohár száraz pezsgőt. Előre láthatólag jövő hónapban is fogok inni, a hónap végén van a születésnapom, de akkor a kedvencemet szeretném, bár ez végképp nem paleo, de egyszer egy évben belefér a meggy sör.

2013. márc. 28. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!