Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Kérlek javítsatok ki, ha nem...

Kérlek javítsatok ki, ha nem így van, de én az itteni válaszokból azt szűrtem le, hogy az ember bármennyit ehet, akár dugig is eheti magát, a paleóval akkor is fogyni fog? Vagy tartsunk azért mértéketet? Vagy csak a gyümölcsökkel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A 9-esnek:

Sem a sajt, sem a húskészítmények (feltételezem, hogy felvágottakra gondoltál) nem paleo. Hízlalnak is rendesen.

2013. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nagyontamas ***** válasza:
48%

A magam példáját mondom.

A paleoval igazából a az ízületi gyulladásomat akartam megszüntetni, ezért aztán mindig annyit eszem, hogy jóllakjam. Így is fogytam havonta egy kilót.

Szerintem azért, mert lassabban éhezem meg, és csak azért, mert most ebédidő van nem állok neki enni, hanem csak akkor, ha tényleg kívánom.

Gyümölcsöt is eszem minden nap.

Szóval én örülök annak, hogy ha lassan is, de fogyok, mert tudom a drasztikus éhezős diéták mindig visszaütnek.

Az alacsony GI ételekből ne egyél arányaiban sokat, ha fogyni akarsz, azt inkább azoknak ajánlja Gábor, akik túl soványak.

2013. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!