Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo diétával van aki lefogyo...

Paleo diétával van aki lefogyott combról jelentősen? Úgy, hogy mondjuk soványak lettek a lábai? Vagy csak simán fogyott combról is, nem csak hasról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de mégis, én ha fogytam is eddig, akkor csak a hasam lett lapos. Most viszont elkezdtem a paleo diéátát, és sovány combokat akarok. Nincs rajtam sok felesleg..kb. 5 kg, és főként a combomon, és a fenekemen. Ezzel az étrendel lefogyhatom? tojást, zöldséget, húst eszem inkább, gyümölcsöt kevesebbet, paleo kenyeret 1 héten kb. 3x 1-2 kis szeletet. Csak vizet iszom, napi 2-3litert, 3-4 naponta becsúszik 1-2 kocka étcsoki. Napi 5-6x étkezem kevesebbet, este 7 után nem eszem. Le fogok fogyni?? 167cm/60kg
2014. aug. 10. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lefogsz, az már más tészta, hogy elsőnek megint a hasad lesz lapos. Étcsokit nyugodtan ehetsz de legyen minnél nagyobb kakaótartalmú.
2014. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2014. aug. 10. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen ezt jól látod hogy helyi fogyás/zsírégetés nem létezik. Azt hogy honnan fogysz genetika és alkati kérdés. Először megint a hasad fog lemenni ha paleós vagy ha nem. Ahhoz hogy a combod is vékony legyen többet kell fogyj. Ilyenkor lemegy a fenék, mell, váll és minden.

Tojás , zöldség, hús rendben van,meg az étcsoki is. Nem oszt nem szoroz ilyen kevés ezt még megfejelném, napi 1 evőkanál lenmagolajjal és multivitaminnal és 1.000mg C-vitaminnal.


Ez már nem ide tartozik. Ahhoz hogy hatékonyabban fogyj kéne sport is.

2014. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!