Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mit egyek, hogy ne fogyjak...

Mit egyek, hogy ne fogyjak tovább?

Figyelt kérdés
Betegség miatt kezdtem el paleozni,igaz volt rajtam4-5 kg felesleg...de már jóval több lement,és már én is kezdek aggódni,hogy mikor áll meg. Eszek maglisztes dolgokat...sütiket,kenyereket,szalonnát,banánt,tehát nem csak hús-zöldség -en élek. Nem szeretném abbahagyni a paleot,de ha így haladok,akkor muszáj lesz :( Azt nem tudom elképzelni,hogy kanállal egyem a zsírt :)
2014. aug. 28. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél többet mint amennyit elhasználsz, így hízni fogsz de egyszer többet egyszer kevesebbet eszel.
2014. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Konnyen lehet, hogy nem a paleo, hanem a betegseged miatt fogysz. En a helyedben taplalkozasi szakertohoz fordulnek.
2014. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit és mennyit eszel, nekem nagy felesleggel sem ment le semmi csak paleóval... Ahhoz zsírosabban kellett ennem, hogy fogyjak (OK, ez nálam szénhidrátcsökkentéssel és kalóriacsökkentéssel jár együtt). Remekül tudok stagnálni, még fogyási céllal és odafigyeléssel is...

Nekem nagyon furcsa, hogy egy test túlságosan lefogy, ha az ember eleget eszik, ez nem normális.

2014. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne paleos kenyereket egyél, hanem több húst és több zsírt egyrészt...meg több gyümölcsöt, attól fogsz hízni.


Minden este igyál meg egy kókusztejes gyümölcsös shaket!!!

2014. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy? lehet h több a felesleg rajtad mint gondolod
2014. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat...átértékeltem,átgondoltam az evési szokásaimat....hát lehet nem a paleotól fogyok,hanem a keveset evéstől. Mire legyártom a férjem,kisfiam igényeit,amik nem paleósak,sokszor már nincs idegzetem magamnak főzőcsézni,sütkérezni. Ami nem fér bele a paleoba,azt nem eszem meg,ami belefér,azt meg nem kívánom....és rájövök,hogy alig eszek egész nap.

Igyekszem ezen változtatni...de a paleoról nem szeretnék lemondani :)

2014. szept. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!