Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Miért jönnek még újabb pattaná...

Miért jönnek még újabb pattanások? És a régiek miért nem múlnak?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja paleo szerint eszem, de a bőröm állapota ugyanolyan mint előtte. Az arcom mind 2 oldalt piros foltos/miteszeres. Húst,zöldségeket,tojást eszek sokat, aztán még néha gyümölcsöket és még ritkábban maglisztes készítményeket. Nem csak hogy nem tisztult le az arcom, de még mindig jönnek ki miteszerek,kisebb pattanások, úgy mint előtte. :( Nem fog segíteni akkor a paleo nekem ilyen téren?? :( mit tehetnék? éjszakánként még kenem sudocreammel, de nem sokat segít. Napi 2-3l vizet iszok..Több mint éve szenvedek miteszerekkel :(

16/L


2014. szept. 1. 21:24
 1/6 A kérdező kommentje:
több mint 4 éve*
2014. szept. 1. 21:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 16 éves vagy még, ezért teljesen természetes, hogy pattanásos még az arcod. Másrészt az életmódváltás jótékony hatásai nem feltétlen egy hónap alatt kezdenek meglátszódni. Van, hogy fél év, egy év is mire elkezdődik valami...ne add fel! Egy hónap alatt nem lehet következtetéseket levonni.
2014. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Julie S ***** válasza:
Bizonyos problemakra egy honap meg lofutty. Aludj annyit, hogy kipihenten kelj, akkor a borodnek is tobb ideje lesz regeneralodni. A Sudocrem szerintem hosszutavon szarit, neha nem art pihentetni a borod. Aloe vera gelre/kremre is szoktak sokan eskudni, hogy csodat tesz... En regen ezt nem tapasztaltam, de valamit segit, most is hasznalom erre-arra.
2014. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Himalája sótömb szappanként, valamint a teafa szappan. Mindkettőt használom naponta kétszer, és azóta gyönyörű a bőröm. Mondjuk én 30 vagyok, de előtte állandóan zsírosan fénylő volt az arcbőröm, sokszor jöttek ki pattanások, amik begyulladtak, fájtak. Mióta ezt a két szappant használom, azóta a zsírosság megszűnt, nem szárít egyáltalán, és pattanás sem volt rajtam azóta. Az étkezésedhez csak annyit fűznék, hogy türelem rózsát terem. :)
2014. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet h glutén vagy tejcukor érzékeny vagy. Csináltass egy allergia tesztet, lehet h olyasvalamire vagy allergiás h nem is gondoltad volna.
2014. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Julie S ***** válasza:
Szedsz vitaminokat? En most tapasztaltam meg ket-harom het leallassal, hogy D, C, E vitamin szedese nelkul nem gyogyul olyan gyorsan a borom es pattanasok is kijottek rajtam, pedig nem szoktak. Azota ujra szedek mindent es megint szep a borom. Lehet nalad is ez a gond.
2014. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!