Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Úgy érzem letértem a helyes...

Úgy érzem letértem a helyes útról 1hónapja low cabot csinálok de 3napja 150gramm ch eszek 70-80 helyett, de éhes vagyok, borzasztó bűn tudatom van van esélyem még visszatértni a jó útra? Tanácsok kérek Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ez a jó út!
2019. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor?
2019. dec. 1. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
150 g se olyan sok. Ha neked így jó, tartsd ezt a keretet, és ha éhes vagy, figyelj oda, hogy elég fehérjét egyél és több zsírt, több zöldséget, rostot.
2019. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 100-200gramm közt van a chm de közelebb van állt a 200hoz és vígan fogyok vele.


Ahogy látod neked sem tartható az alacsony ch mert éhezni kezdesz. Inkább emeld a chdat kicsit teis.


A fogyás nem csak az alacsonyabb szénhidráton múlik, kell a kalóroadeficit, a mozgás és megfeleló fehérje, szénhidrát, zsír arány.


Én is próbáltam a magasabb zsír alacsony ch kombót nálam se vált be.

2019. dec. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az a jó út amivel jól érzi magàt fogyàs közben. Nekem pl kifejezetten jót tesz a 70-80 ch és ezt az életmódot folytatom 9 hónapja, sose voltam jobban.

De ha te napok óta ilyen 150 körül eszel pedig csak 1 hónapja csinàlod, lehet, hogy szàmodra nem ez a jó út. Ezen kéne elgondolkodni. Kérdés hogy miért kezdtél lowcarbot csinàlni.

Ha tudsz úgy is fogyni, hogy 150-et fogyasztasz, nem kell 80g szénhidràtot enned. Ez csak egy lehetőség arra, hogy akinek a ch alapú étrend nem vàlik be, vàlaszthat màst, és lefogyhat.

Most akkor mi a baj? Azért kezdtél többet enni mert kevesled a szénhidràtot? Csak azért kérdezem mert én pl kifejezetten éhesebb voltam mikor 160 g szénhidràtot ettem orvosi javaslatra. Az nem vàlt be nekem, se a 120 ezért vàltottam, és sokkal jobban lettem kevesebb szénhidràt mellett.

2019. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok éhes csak ennék valami finomat! Pogácsát sütit vagy valamit 1hónapja csinálom és 3kg ment le ami szerintem ló*ar,nem tudom mi a jó nekem :(
2019. dec. 2. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennél valami finomat? Ebből nekem az jön le, hogy 1 hónapig csupa olyan dolgokat ettél, amik neked nem finomak. Ebben az esetben két dolgot tehetsz: beiktatsz heti 1 csalónapot, amikor eszel pogácsát és sütit (mértékkel), vagy kitalálod, milyen ételek azok, amik finomak is és az étrendedbe is passzolnak. Harmadik lehetőség is van, más módszerrel próbálsz fogyni, nem low carb-bal.

Nekem bejött a low carb ÉS még finomakat is eszem, nem hiányzik a pogácsa, sütiből pedig tudok olyat készíteni, ami nekem megfelel (bár az se hiányzik annyira).

2019. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van!!! Tetszik ez a fogyókúra mert azt eszem amit szeretek,de néha rámjön az édesség vagy a sos ehetnék......próbálom kontrolálni magam.ezt a hónapot meg végig csinálom,ha nem halad a súlyom váltok :)

Köszönöm a válaszotokat

Utolsó miket eszel?leírod ?ha van időd

2019. dec. 3. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

150gramm ch még nem a világvége :) ehetsz ennyi ch-t ha fogysz ezzel. Ezt mindenkinek ki kell tapasztalnia számára mennyi a jó.


Egyébként meg én azt tanácsolom neked, hogy legyen egy kalóriakereted mert ugye a fogyás az ezen múlik van-e kalóriadeficit.

Ehhez találd meg a számodra megfelelő makró arányokat amivel fogysz is és ami nekem hosszútávon bevált és szerintem nem szabad diétázni mert a diéta csak x ideig tart míg le nem fogysz majd abbahagyod visszajön. Szóval 80% egészséges étrend és 20% olyan ami nem feltétlenül egészséges de viszont szereted. Persze ezt úgy, hogy férjél bele a napi kalória/makró keretedbe.


Mert igazából a szervezeted nem tudja, hogy mos te épp pogácsát eszel és híznod kell automatice...a szervezeted a pogácsából csak annyit tud, hogy hány gramm fehérjét, zsírt és szénhidrátot vittél be azt nem, hogy ez most egy pogi volt. :D


De nyilván azért nem szabad átesni a ló túloldalára és a kalóriáidat/makróidat csak "rossz" kajákból fedezni.

Ugye az egészséges ételek nem emelik az inzulint, lassan felszivodóak stb....


Na de azt, hogy a nem teljesen egészséges kajákat teljesen megvonod annak csak zabálás lesz a vége.


Egyébként meg mértékkel minden egészséges. :)

2019. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!