Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen ételt fogyasszak,ami...

Milyen ételt fogyasszak,ami 1000kcal körül van?

Figyelt kérdés
jan. 11. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Az 1000 kalóráiás étrend nagyon kevés,de megértem hogy ezzel szemezel, mivel az alapanyagcseréd is kicsi. De ilyen kis súlyt hatékonyan és egészsgesen igazából sporttal lehet leadni.

Én megértelek hogy fogyni szeretnál. 165 centi vagyok, mindig is 52 kiló voltam, aztén letettem a cigit, 60 lettem. Nem volt az sem olyan rengeteg, de nagyon pudingszerű lettem, nem nézett ki jól egyáltalán. Most dolgozom az ügyön sikerült lemenni 56-ra már. A te magasságoshoz az 55 lehet sok, ha nem vagy túl izmos, akkor valósíznűleg ilyen plötyi vagy, a sport pedig ezen is segítenie. Kell valami kardió (pl bringa), illetve súlyzós edzések, és akkor e mellett mondjuk megeszel 1400 Kcal-t. Hidd el, ez sokkal jobb út mint koplalni.

jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Főtt cékla.
jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Értelmes ember nem eszik 1000-1200kalóriát ha fogyni akar sem meg egyébként sem. Ez túl kevés. Minimum 1400kalória szükséges hogy ne okozz gondot a szervezeted működésében. Mindent ehetsz, kalóriadeficitben kell lenned.
jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok segítséget!

Igazából tényleg az a baj, hogy plötty vagyok, felsöt bármikor tudok venni, az általában xs, S méret, a nadrággal az problémás ,mert alul erősebb vagyok, és persze tudom, nincs helyi fogyás (sajnos :) ),és ezért is szeretnék kezdeni ezzel valamit!

De persze akkor okosan ,mármint nem koplalok, hogy ne legyen baj!

Elliptikus trénerem van itthon! Az esetleg jó lehet?

jan. 12. 20:43
 15/20 anonim ***** válasza:
35%

1. hová akarsz fogyni?

2. 1000-1200 kcal az éhezés

jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
1000 kaloriát eszek egy nap.Mindent eszek,a lényeg,h.ezren bül maradjak.
jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, az elliptikus tréner jó, használd sokat. Nagyon sokat segít amúgy az is ha simán elmész sétálni. Ezek abban segítenek hogy több kalóriát égess. De nekem a plöttységemen nagyon gyorsan és látványosan javított hogy elkezdtem itthon saját testsúlyos erősítő edzéseket csinálni. Igazából mind a kettő egyformán fontos, az is hogy zsírból fogyj és hogy izmosodj, úgy lesz szép a végeredmény. Ha most elkezded és komolyan csinálod, nyárra nagyon dögös leszel. :D
jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16 mit eszel ami 1000kalória????
jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17-es köszönöm ,aranyos vagy :)

És újra köszönöm a segítséged is!

Tudnál tippet adni , hogy milyen gyakorlatokat végezzek itthon?

Egyébként amikor 49-50kg voltam, sokkal könnyebbnek éreztem magam , akkor mutét miatt fogytam , azt szeretném vissza kapni!

jan. 12. 22:55
 20/20 anonim válasza:
Milyen étel, ami 1000 kcal? Mondjuk krémes. Egy tepsivel.
jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!