Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Vacsora ötletek? Milyen húst...

Vacsora ötletek? Milyen húst szabad enni,és mivel?

Figyelt kérdés
febr. 5. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MINDENT ehetsz, azzal, amivel akarod, amíg a nepi kalóriakeretedbe belefér.
febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Pl. lóhúst szabad enni, sült paprikával.
febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabad? Mi az, hogy szabad? Az emberhús fogyasztását tiltja a magyar jogszabály, tehát azt nem szabad. Erre vonatkozott a kérdés?
febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ami könnyen emészthető!
febr. 5. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé egyéni, hogy ki mit emészt könnyebben vagy nehezebben. Általánosságban a zsírszegényebb húsokat optimálisabban emészti a gyomor.
febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Karaj szárnyasok szűz
febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

A halakat emészted legkönnyebben.

Aztán csirkemell, pulykamell. Nem véletlen eszik a testépítők is ezeket, mert ezeket 2 óránként lehet enni, mert gyorsan megemészted. De igazából bármelyik zsírszegény hús megteszi, gondolom nem az Arnold Classic-ra készülsz.

febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Bármit lehet, de lehetőleg ne legyen túl zsíros. Én csirkemellet szoktam, vagy sertés karajt. Köretnek jellemzően bulgur és zöldésg.
febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én többnyire halat, rákot, húspogácsát eszem, amikor este épp húst kívánok.

Köret az nagyon változó, néha sült zöldség-rizs, tegnap pl krumplipüré volt, megint máskor zöldséges quinoa, de néha csak saláta.


Amikor kedvem szottyan, wrapbe töltöm...

febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!