Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Zabkasat este is elkeszithetem...

Zabkasat este is elkeszithetem ha reggel szeretnem majd megenni?

Figyelt kérdés
Lesz baja reggelre ha hutobe rakom? Nem izesitenem semmivel csak fogyasztas elott.
2012. okt. 1. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

simán, én mindig úgy csinálom mert nekem reggel ilyenekre nincs időm h megfőzzem meg stb :D én még be is ízesítem, sőt hűtőbe se rakom mert én vízzel csinálom :Đ


21L

2012. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ki is próbáltam, így még finomabb is, mint melegen :)
2012. okt. 2. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

El lehet.

DE ne feledjük el: a zab is tele van szénhidráttal. Reggel rossz az inzulin érzékenységünk, tehát több inzulin kell a vércukor szabályozásához (ezért is van sok cukorbeteg).


Reggel a zsírok, húsok indítanák be megfelelően az emésztést, anyagcserét. Ezt figyelembe kéne venni!


A zabban is van glutén, amire valamilyen szinten mindenki érzékeny. Lehet, hogy csak 50 éves korban lesz szívbetegség, de abban sok szerepet játszik a glutén, lektin fogyasztá (gabonák).

Ugyan ez igaz rákra, cukorbetegségre a tejjel.

2012. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
utolsó: ki kérdezte ezt? a kérdés teljesen nem erre vonatkozott...
2012. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
A kérdés feltételezte ezeknek az információknak a hiányát.
2012. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam beáztatni este, és hűtőbe teszem.

Én tejjel szoktam meg hol fahéjjal, hol mazsival, lenmaggal.

Nekem vízzel nagyon gyorsan feldolgozza a szervezetem, (bárki bármit mond a tejről.)

Reggel csak túrót keverek hozzá és eszek.

2012. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Áhh....


Már senkinek nem lehet hinni :)


Pont azért kezdtem el zabkását enni, mert lassan felszívódó szénhidrát, ezért nem dobálja a vércukrot.

2012. okt. 8. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

A gyors feldolgozás személyes tapasztalat, vagy vizsgálat eredménye? Tudnál írni valamit a tejfogyasztás utáni inzulin és vércukorszit változásodról is? :)


Kérdező, nem hinni kell, informálódni.

2012. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!