Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 160/180 g ch diétának mozgássa...

160/180 g ch diétának mozgással kombinálva van értelme ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Körülbelül 30 kiló túlsúly van rajtam, jellemzően mozgásszegény életet élek, az állóképességem elég rossz. Fél éve szültem császárral, tehát akármit még nem lehet (4 év alatt a második császárom volt), illetve még szoptatok, szeretnék is még egy darabig. A közelben van uszoda, ahová el tudok járni, illetve van egy szobabiciklim. Nem rohamléptekkel akarok lefogyni hanem lassan, de tartósan.
2013. máj. 30. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 180 gr CH az súlytartó, bár én magas vagyok :D Nálam a 120-150 a fogyasztó.
2013. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dietetikustól halottam, hogy szoptatás mellett a 160 a minimum.
2013. máj. 30. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

160g ch nagyon sok!


Dietetikus szerint ennyi a minimum? Miért, amíg nem volt keményítőtermesztés (növénytermesztés) addig az anyák nem szoptatták a csecsemőket??? Mégis mit gondolnak ezek a dietetikusok? Hol marad a józan ész?

2013. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem sok a 160 szerintem: amikor terhes voltam 5 kg-t fogytam így,kb. 1 hónap alatt.
2013. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg 300g ch-val sem híznék. Ettől még nagyon, nagyon nem ajánlott ennyi szénhidrátot enni (persze függ konkrétan a minőségétől is - keményítő, cukor vagy növényi rost)
2013. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!