Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi ídőre lenne szűkségem...

Mennyi ídőre lenne szűkségem a fogyáshoz? 158cm és 56kg vagyok. Mindenképpen egy 8kg ott szeretnék le adni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 15:04
 1/3 anonim válasza:
Gondolom minél gyorsabban szeretnél megszabadulni a kilóktól,min 3. hét hagyd el a cukrot(helyette édesítőt használj) hagyd el a lisztet( helyette őrölt zabpelyhet vagy teljeskiörlésű lisztet használj)Ennyi a titok nyitja.Minden mást ehetsz amiben nincs ez a két szörnyűség.És igyál sok vizet. Én pl nagy palacsintarajongó vagyok szinte minden másnap eszek,amióta őrölt zabpehellyel készítem fogytam 4 kilót csak úgy. Addig nem mozogtam semmit utána hallottam az insanity mozgásprogramról és imádom. Nagyon nagy változásokat lehet elérni vele. Nézz utána én ncoreról töltöttem le. Sok sikert.
2013. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 158 cm vagyok, szülés előtt 48 kg voltam, 15 kg-t szedtem fel. Nekem kizárólag a kalóriaszámlálás+mozgás kombinációja vált be. Az, hogy megvonsz magadtól bizonyos kajákat, az ideig-óráig működhet, de aztán visszaüt, még jobban fogod kívánni, mint előtte. A kalóriaszámlálással teljesen jól, éhezés nékül tudtam lefogyni. 4 hónap alatt nyertem vissza a súlyomat, ezalatt nem éheztem, sőt a szülinapi bulikon ugyanúgy ettem tortát, szendvicset stb. A mozgásmeg... mindig amennyit a baba éppen engedett. Rubint R. 20 perces blokkjait kombinálatm. Heti 4-5 napon mindig volt torna. Annyi, hogy a bevihető kalóriákat ne az innivalóra pazarold. Igyál citromos vizet, zöld kupakos ásványvizet, esetleg édesítővel ízesített teát.
2013. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. esetleg a harcosok étrendje ez elvileg jó, bármit ehetsz csak 6után itt egy link: [link] vagy

2. mellőzd a kruplit,a rizst,a lisztet,a tésztát,a pékárut vagy (a 3. nem zárja ki egyiket se)

3. mozogj! Én a beachbody insanity-t csinálom, tudom ajánlani, de huh..nagyon kemény, sokan azt mondják inkább csak akkor kezdje el valaki, ha előtte tornázott már valamit. (én úgy kezdtem el, hogy nem mozogtam előtte semmit.:D)

2013. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!