Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Elrontottam az egész diétát?

Elrontottam az egész diétát?

Figyelt kérdés
Candida diétát tartok és 3 hétig gondtalanul ment,de tegnap elrontottam.Nem tudtam megállni a csokit. Érettségizek,nagyon ideges vagyok...ugyh ma isettem, sőt még sütit is....most mi lesz??? ha holnaptol újra kezdem akkor olyan mintha a mintha a három hetet nem is csináltam volna végig?

2014. márc. 20. 16:02
 1/5 A kérdező kommentje:
sokat hízhattam ettől? nem merem megmérni magam..
2014. márc. 20. 16:03
 2/5 anonim ***** válasza:
keres fel egy pszichologust mert ez nem normális.
2014. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is, ettől nem hízhattál sokat. Ha kilóban úgy is tűnik, akkor az javarészt víz, majd lemegy. Állj vissza a normális étrendedre és nem lesz gond.


Másodszor pedig ne szokj rá az érzelmi evésre. Ha ideges vagy, ne a kaja legyen az, ami megnyugtat.

2014. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azért csinálod a Candida diétát, mert ténylegesen Candidád van, akkor a 3 hét mintha nem is lett volna.


Ha fogyókúra miatt csinálod, akkor nem vészes, de egyél rendesen, mert azért kívántad meg az édességet.

2014. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A candida diéta ócska. Azaz tök mindegy, hogy betartod vagy nem.
2014. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!