Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrát szegény diéta...

Szénhidrát szegény diéta alatt ihatom energia italt? Tudom nem egészséges de csak egy 3 hétig mindennap 1, éjszakai tanulás miatt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

mit értesz energiaital alatt? ha cukros üdítőt iszol akkor már nem beszélsz chszegény diétáról.


félreértés ne legyen: tanulás miatt nem kell energiaitalt inni, ugyanis nem fog jobban menni a tanulás.

2014. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:DDD Csak rosszabbul.
2014. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:

-ihatok-


Természetesen ihatsz, nem büntetendő az energiaital fogyasztás Magyarországon. Van 0 kalóriás is, ha jól tudom. Tanulás szempontjából viszont jobban jársz, ha nappal tanulsz illetve v.milyen edzést végzel, éjjel pedig alszol, sokkal nagyobb sikerre számíthatsz, mint az egész éjszakai "tanulás" utáni vizsgával.

2014. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom , csak sajnos nappal dolgozom :( es kozben fogyozom, 6 vizsgám lesz , erre 3 het múlva esküvőre megyek szeretnek nagyon szep lenni el vagyok keseredve , h igy mi lesz :(
2014. máj. 12. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hét alatt sokat úgyse tudsz fogyni. Inkább a vizsgákra és ahhoz képest még a lelki nyugalomra koncentrálnék, ha a foyáson is stresszelsz, akkor már könnyen lehet, hogy nem leszel szép... De komolyan, egy elégedett, harmonikus kisugárzás nagyságrendekkel többet ér, mint egy minimális fogyás.
2014. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen furi, hogy ugyan az az egészséges táplálkozás segíti a legjobb mentális teljesítményt (és elég jó fizikai teljesítményt bár azt lehet hogy több ch-val lehet fokozni, ez bizonytalan) amivel a fogyás is ideálisan, jó tempóban megy általában..
2014. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!