Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi idő alatt mehet le...

Mennyi idő alatt mehet le leggyorsabban az első 20 kg? 160 gramm szénhidrát/nap diétát csinálok.

Figyelt kérdés
35 kg túlsúlyom van összesen.
2014. jún. 1. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Bármit is csinálsz, 20 kilóhoz már 20 hét is elég impozáns... Nekem a 40 hét is nagyon tetszene s reális lenne. De hogy mi lesz, azt nem lehet megmondani.

Nekem a 25 kilós testsúlyom ilyen sok szénhidrátnál (s szinte totálisan paleóval) meg se moccant, felére kellett csökkentenem, hogy elinduljon. De persze ez én vagyok, a súlyom imád stagnálni, nagy gyakorlata van benne, ráadásul nem tudok keveset enni, mert éhes maradok... Mivel én mindenképpen sok zsírt eszem, muszáj a szénhidrátot lecsökkenteni, 160g rengeteg.

Ha Te szénhidrátra és fehérjére alapozol, akkor teljesen jól fogyhatsz a fentivel, de a tested egyéni dolgai is fontos tényezők.

2014. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én zsírszegényen is táplálkozom, orvos és dietetikus ismerősök tanácsolták, hogy ne menjek 160 gramm szénhidrát alá. Egy hete diétázom, 2,5 kg ment le eddig. Többet is mozgok, mint korábban.
2014. jún. 1. 16:30
 3/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Szénhidrátszegény, zsírdús, fehérjedús táplálkozással jobb eredményeket lehet elérni. Csak halkan mondom, Gyurcsány mama nehogy meghallja!


Ó de ki vagyok én, hogy a társadalom ellen nyilvánvalóan durva bűncselekményeket elkövető gyógyszermaffia ellen, kik a drága orvosainkat és a dietetikusokat pénzelik, én szembemenjek velük?

2014. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam a zsírdús táplálkozás egészségügyi okokból kizárva. Mellesleg nagybátyám belgyógyász, nem hiszem, hogy rossz tanácsot adna..
2014. jún. 2. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
" Mennyi idő alatt mehet le leggyorsabban az első 20 kg? " - Az attól is függ, hogy mennyit sportolsz, mennyit csalsz a diéta alatt, milyen életviteled van, stb.
2014. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 2. hét után 5 kg-nál tartok. Jobb, mint amire számítottam. Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!