Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha nincsen derekam (tényleg...

Ha nincsen derekam (tényleg nincs, egybe vagyok) akkor szénhidrátszegény diéta mellett még kialakulhat? Illetve milyen gyakorlatokkal formálhatnám?

Figyelt kérdés
Szeretnék 5 kilót fogyni, akkor lennék 51 kiló 160 centihez, derekam valahogy sose volt sajna. Szeretnék formásabb lenni, illetve nem terhelni magam plusz kilókkal. Testzsírom 26% súlyom 56 kg. elvileg ebből 14 kg csak zsír, amikor kiadta a gép, elképedtem, és régen ugyan ilyen magas voltam csak 46-48 kg, 12 évesen. Ha hosszútávú megoldást tudtok mondani, és hogy mennyire tudnék lefogyni véglegesen, annak nagyon örülnék. ( a lábam visszeres, nagyon nem terhelhetem...)

2014. jún. 1. 22:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18/lány
2014. jún. 1. 22:26
 2/12 A kérdező kommentje:
És fontos lenne nekem, szeretném magamból a legtöbbet kihozni, nyártól függetlenül.
2014. jún. 1. 22:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha anatómiailag olyan vagy, hogy keskeny a medencéd, akkor kár a igyekezetért, legfeljebb csontsoványan lenne derekad (vagy fűzővel).
2014. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=CbBdzUkq4sc


Ez elég hosszútávú.


A formádat pedig az izomzatod határozza meg, hogy ezek hol tapadnak, milyen az alkatod az genetikailag adott.


Hogy az izmaidat mennyire edzed és hogy mennyi zsírréteg takarja el, ez ami rajtad múlik :)

2014. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van akinek nincs dereka, ez alkati kérdés (öltözködéssel lehet ellensúlyozni). A gép amit mond az nem megbízható. Ha a testzsírodat akarod csökkenteni, ahhoz edzeni kell, olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet, netről ingyen letölthető.


Egyébként ha lehet ilyet mondani, manapság nem a homokóra alkat a divat, ha megnézed a hollywoodi sztárokat, nekik sincs sok derekuk, inkább vékony, egyenes alkatúak. Persze vannak kivételek, de a többség ilyen.

2014. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy a 14 kg zsír soknak tűnik, de ha 5-tel kevesebb lenne, az pedig már kevés lenne!


20-22 %-os testzsírt tűzz ki célul!

2014. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12 évesen még épphogy elkezdhettél nőiesedni, inkább még gyerek teste van ilyenkor az embernek. Az akkori súlyodat felejtsd el, ne legyen mérvadó.
2014. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ma 01:08-as: a kérdezö 18!!!1 éves, nem pedig 12.
2014. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De a 12 éveskori 46 kg-ját hozta példának.
2014. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Normál, ch szegény étrend mellett beáll ideálisra a testzsírja szerintem, amennyi neki normális és egészséges. Kortól függetlenül.


Egyetértek azzal, hogy felnőtt nőnek nem a gyerekkori testtömegéhez kell viszonyítania, a nők valamennyi zsírt szednek fel gyerekkorukhoz képest, ezzel tisztában kell lenni, ez így normális és egészséges. Ezért érdemes nem testtömegben gondolkodni hanem testzsír arányban és igen, a tükörben mert ott látszik igazán, hogyan is áll most az a test.


Nem tudom most a hivatalos álláspontot, de egy nőnél 26% testzsír nem tűnik kórosan soknak.

2014. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!