Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrát szegény diétáknál...

Szénhidrát szegény diétáknál hamar rossz lesz a közérzetem, ezért mindig feladom. Mivel lehetne javítani?

Figyelt kérdés
Élelmiszerek, vitaminok vagy esetleg szárazbor, amitől eleinte javulna a közérzetem, és be tudom tartani a diétát lehetséges?

2014. jún. 9. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne étkezz szénhidrátszegényen. Ilyen egyszerű.

A ch KELL a szervezetnek, csak nem mindegy miből viszed be.

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű kenyeret, zabpelyhet.

2014. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vitaminba nincs szénhidrát. Kell a szénhidrát mindenképp, agynak, izomnak stb. Bár az első már leírta.
2014. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire szénhidrátszegény? Ketogén, vagy annyira azért nem? Egyébként hozzá lehet szokni, a rossz közérzet csak két hétig tart maximum. Meg kicsit egyénfüggő is, mert nekem meg a sok szénhidráttól lesz rossz a közérzetem.
2014. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Tarts ki, eleinte nekem is nehéz volt, el is ájultam. A szénhidrát nem kell a szervezetnek külsőleg, a máj eleve előállít napi 250g-ot. Egyél sok olajos magvat főleg kókuszdió, mandula, tökmag, lenmag, szezámmag.


A ketogén a legjobb dolog, ami történhet a testeddel, de ha évtizedekig szh ettél, azaz a tested szh függő, akkor nehéz lesz megzabolázni elsőnek, de ha az agy átáll egyszer, akkor az orvos tuti kifogja tenni a falra a vérképed, annyira gyönyörű és hibátlan lesz, no meg a tükörnél is elégedett leszel.

2014. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyire szénhidrátszegény? S hogy érzed, mitől rossz a közérzeted, fizikai okokból vagy lelkileg hiányzik a megszokott étkezés?

Van, aki a szénhidrát mellett a zsírt is kerüli, az nem csoda, ha kikészül egy ilyen napon... Több infó kellene.

2014. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!