Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ezt nem értem. Teljesen...

Ezt nem értem. Teljesen elkavarodtam ebben a világban?

Figyelt kérdés

Nos, anyuval kezdtünk bele egy diétába, ami azon alapszik, hogy elhagytuk a kenyeret, a lisztes dolgokat pl sütiket, a cukros dolgokat is. Halat, sovány húst, tojást, olajos magvakat, zöldséget és gyümölcsöt eszünk. Pl. a reggeli gyümölcs, az ébéd hal, saláta, a vacsora párolt káposzta és csirkemmel.

Utána olvastunk és jónak láttuk, egészségesen kezdtünk el étkezni, és kiiktattunk az életünkből minden szemetet. Úgy terveztük, hogy ha majd lefogyunk, akkor nagyon lassan elkezdünk bevinni teljes kiőrlésű lisztet a szervezetünkbe, néhány cukrot. De nem mindent, és persze megvan, hogy mit melyik napszakban lehet enni.

Ez mind szép és jó.ajj ne már.. én nem értem ezeket a dolgokat, ez magas nekem.

Picit olvasgattam erről a diétafajtáról lisztes, cukros dolgok megvonása stb. Mindenhol azt írják, hogy ha fogyni akarsz akkor parancsolj a pofádnak és egyél mellette egészségesen ennyi az egész. Ezaz! Elkezdtem. Erre miket nem olvasunk anyával? Nem, ez nem jó, kell a liszt, a cukor, kell minden... akkor hogy fogyjak ha ugyanazt eszek mint eddig, csak kevesebbet? Akkor éhes vagyok. Na aztán erre mit kapok? Nem jó a nőknek, nem jó a menszesznek, és volt aki két évig menstruáció nélkül kuksolt. Szuper! Eközben anyukám tervez még egy második gyermeket, akkor ez most ebben is befolyásolja? Mihez kezdjünk? Kérlek írjatok minnél többen.



2014. júl. 16. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha babát akar, ne csináljon olyan diétát, amitől a menzesz elmarad. De szerintem ettől nem marad el.:)
2014. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szenhidratcsokkentessel lehet fogyni, igy aki lisztet és kenyeret javasol fogyozashoz az egy kokler. Jol kezdtetek el, emiatt ne aggodj, csinaljatok tovabb. Majd egy egeszseges szintu szenhidrat mennyiseget visszahozhattok a lassan felszivodoak kozul, ha megvan az alomsuly.


A menzesz kimaradasa a sovany noket veszelyezteti (13% testzsir alatt), amig nem viszitek tulzasba a fogyozast es beviszitek a szukseges tapanyagokat (sok-sok zoldseg) addig nem kell aggodni a kimarado menzesz miatt.


Kivancsi lennek azert, hol olvastal olyat, hogy kell a liszt meg a cukor a fogyashoz...

2014. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De pont ez a kérdés. Semmi divatdiétát nem akartunk kipróbálni. Nagymamám anyukája is úgy fogyott annak idején, hogy nem evett kenyeret, cukrosat és disznóhúst. Na de erre mit olvasok? Ez sem jó. Miért maradna el a menszesz? Ez azért nekem sem lenne túl jò. 14/L de akkor mit tegyünk? Vagy ez is csak egy hülye rémisztgetés?
2014. júl. 16. 07:37
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt ni. Na jó, nem a fogyáshoz, de ahoz hhogy ne legyünk "betegek" mert ez az egészséges. Könyörgöm ha ugyanúgy fogok enni nem fogok fogyni. http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__58..
2014. júl. 16. 07:40
 5/12 anonim ***** válasza:

A sok szénhidrátot tartalmazó ételeket CSÖKKENTENI érdemes, KITILTANI nem.


Ha meg a lefogyás után kezditek VISSZACSEMPÉSZNI ezeket, akkor garantáltan visszahíztok, mert a szervezet elkezdi raktározni, amiböl hosszabb ideig túl keveset kapott.


Szóval NEM ugyanúgy kell enni, mint régebben, de nem is szabad diéta címén olyan módon étkezni, amit nem tudsz életed végéig tartani. Az egyed élelmiszerek letiltása helyett meg kell tanulni az arányokat eltolni olyan irányba, hogy kevesebb kalóriabevitel mellett se legyetek éhesek.

2014. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a gond.

Cukor helyett használj Xyilitet vagy Steviát.

Lisztes cuccokat ne egyél, amíg el nem éred a kívánt súlyt. Rántáshoz, habaráshoz használj keményítőt.

Zsír, olaj helyett olívaolaj.


Mellette ha rendesen táplálkozol, akkor a szervezeted megkap mindent, amire szüksége van. A fehérliszt és finomított cukor elhagyása egészséges.


16 napja kezdtem el én is, és 6 kilót fogytam.

2014. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az úgy tényleg nem egészséges, ha semmi szénhidrátot, kenyeret, cukrot nem eszel. De nem csak az a két véglet létezik, hogy valamit egyáltalán nem fogyasztasz és 7/24 azt zabálod.
2014. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eszem cukrot, a gyümölcsben van na meg szénhidrát is. Ezért eszem azt csak reggel. Mostmár oké, azon gondolkodom, hogy ha tényleg ha majd visszaadom a szervezetemnek, akkor visszahízom? Akkor nem adom vissza.
2014. júl. 16. 09:29
 9/12 anonim ***** válasza:
fogyni akarsz egy a dolgod mozogj többet mint előtte. ha ugyanazt eszed és mozogsz ép ésszel belátva fogyni/formásodni fogsz.de ama cukros dolgok elhagyása j ötlet az bejön gyümölcsökből is meg az iylen mesterséges dolgoknak de a kenyeret szemétnek hívni azért álljnk már emg arra szükség van.
2014. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem tudtam hogy ez neked ilyen kényes téma, a szemetet a chipsre, kólára, milka csokira, kinderre, színes löttyökre, kekszekre, bolti sütikre gondoltam.
2014. júl. 16. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!