Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ti elhiszitek hogy Rubint...

Ti elhiszitek hogy Rubint Reka a csaladi termekekel eteti a gyermekeit?

Figyelt kérdés
Valahol regebben ezt olvastam, hogy szenhidratszegeny lisztjeikbol keszit nekik etelt, meg a sajat termekeiket hasznalja otthon a gyerekek egeszsege erdekeben. Elhiszem, hogy nem hizlalnak, de hogy egeszsegesek lennenek, azt ketlem. Neha en is veszek peksutit toluk, amikor mar unom a maglisztes dolgokat, de a gyerekemnek azert nem adnam. Ti hogy gondoljatok? Bocsanat az ekezetek hianya miatt!
2014. júl. 24. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Én adom a gyermekeimnek!

Én ismerem Rékát és amikor találkoztunk Zalán ott ette a Norbi Update zacskóból a péksütit!

Meg facebookon is felrak olyan képeket hogy Zizike eszi nem hiszem hogy csak a fénykèp kedvéért odaadja neki hogy pózoljon vele.

2014. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Akkor a kis Norbi mitől kövér? Én láttam őket Nagymaroson hurkát, kolbászt enni kétpofára, egy halsütőben.
2014. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Kedves második!

A kis Norbika genetikailag is lehet kövér HISZen Norbi is ilyen idősen még Norbikánál is kövérebb volt..

Ui:Mièrt ne ehetnének akkor mellette Updatet?

2014. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem esznek mindenfélét. Nemcsak a saját termékeiket.

Én nem ennék norbis termékeket. Aki fogyni akar, annak mindegy, hogy milyen péksütit eszik, a péksüti, akkor is péksüti, olyan nagy különbségek nincsenek bennük akár norbi, akár nem. Ha fogyni akar valaki, akkor egyen kevesebb péksütit, kenyérfélét. De az nem megoldás, hogy a sima boltit helyettesíti a norbissal.

2014. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Elhiszem, miért ne hinném? Hülye lenne fehér liszttel és fehér cukorral szándékosan felhizlalni a gyerekeit. Ha azt hiszed, hogy azzal teszel jót, hogy ezekre szoktatod rá a sajátodat.. lelked rajta, de akkor te se kritizáld a másik édesanyát.
2014. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok en kritizalni senkit, magam sem tudom, melyik a rosszabb! Annyi szornyuseget lehet olvasni errol is, arrol is, de valahogy ugy vagyok vele, hogy a sima feher liszt talan meg mindig termeszetesebb, mint az o krealt lisztjuk. Aztan ki tudja? Koszi mindenkinek, aki vette a faradtsagot, es valaszolt, mindenkinek megy a zold kez. Egyszeruen csak erdekel, ki milyen velemennyel van errol.
2014. júl. 24. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Nézd. A fehér cukor ugyanúgy átzuhan egy raklap kémiai folyamaton mire a zacskóba kerül, mint a borzalmasan egészségtelen margarin vagy a liszt, a fehér... Teljes kiőrlésű liszttel lassabban felszívódó szénhidrátokat eszel, ez alatt a testnek van ideje szortírozni ezeket, nem csinál belőlük a gyors chidr. lökés miatt menten zsírt. Cukor detto, barnacukor detto, péksütemények ebből készülnek tehát detto. A teljes kiőrlésű eggyel jobb. Ezen kívül a különböző gabonaféléknek más-más a chidr. tartalma, ezek mixeléséből + teljes kiőrléssel lesz az emberbarátabb liszt. Ennyi a trükk, és hogy mi hogy készül+ miből ott van a csomagoláson, olvasható. Innentől lehet dönteni...
2014. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!