Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Megerősítenétek? Csináljam...

Megerősítenétek? Csináljam tovább?

Figyelt kérdés

Hatalmas életmódváltásba kezdtem. Elhagytam a lisztet, cukrot, cukros löttyöket, krémeket, zsíros húsokat.. stb.

Heti 3x-4x biciklizek 12-13 km-t. A többi napon has, belsőcomb, kar, csíbő, fenék edzést csinálok + nyújtást.


Csak fehérhúsokat eszem, zöldséget, gyümölcsöt, kevés tejterméket. Norbi update kódokat is betartom. 3-as dolgokat nem eszem. :)


Pl. egy napom: reggeli: 4 virsli

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: hal káposztasalátával

Uzsonna: gyümölcs

Vacsora: csirkemell paradicsommal


Két hete csinálom ezt, néha (csak nagyon néha) bűnözök, de csak délelőtt, és nagyon keveset.

Szóval két hét alatt 1,4 kg-t fogytam.

165/ 68,1-ről kezdtem, most 66,7 vagyok. Mit csinálok rosszul? Vagy csak nincs rajtam olyan sok fölösleg, és azért megy lassabban? Mások 10 kg-ket fogynak havonta, és nem csinálják ennyire komolyan. :(


14/L. Mit csinálok rosszul, vagy meg lesz az eredménye? Bátorítsatok.. :( és írjátok le, fogyókúrával/életmódváltással kapcsolatos sikereiteket, tapasztalataitokat, kudarcaitokat. :)



2014. júl. 26. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20 kg-t fogytam le 6 hónap alatt. Nagyon jól csinálod, semmi baj nincs ezzel az eredménnyel, a kulcs a TÜRELEM. :)) 18/L
2014. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tgeenay ***** válasza:

Teljesen mindegy hány kilót mutat a mérleg ha ezt folytatod ugyan úgy magas testzsír%-od lesz.Nem akarok itt oldalakat írni,mert annyira hibás már csak az alap elv is amit követsz ,hogy lehetne.Helyette ajánlanék egy-két olvasnivalót illetve ha nem akarsz belemélyedni ezekbe a témákba akkor ott a személyi edző / dietetikus.

Források:

Sárga Kapszula (könyv,ingyenes,pdf)

examine.com

4chan.org/fit

body.builder.hu/

2014. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tgeenay ***** válasza:

Egyébként a kéthét 1,4 kiló az pont megfelelő sebesség.

Az a virsli azt nem tudom micsoda...A többi kaja jónak tűnik mennyiségtől függően(értsd ez alatt ,hogy inkább az aggaszt h kevés.Súlyzós eddzést mindenképpen csinálj mellé.

2014. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Mások 10 kg-ket fogynak havonta"


Akkor döntsd el kérlek, hogy zsírból vagy inkább izomból szeretnél-e fogyni! Zsírból nem fog menni a havi 10-es.

2014. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Csak így tovább!!!
2014. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Esküszöm, nem tud semmi olyat, ami egészséges, fogysz is, meg is tartod a leadott súlyodat.. stb. Én utána néztem mielőtt neki kezdtem, anyukámmal csináljuk, úgyhogy azért nem vagyok tudatlan.. én csak azt akarom tudni, hogy aki így, ezzel a módszerrel fogyott, az mennyi idő alatt fogyott le, heti, havi, leadott kg-i mennyik voltak. Na és sikerült -e megtartani a súlyt?


És azt, hogyha ez nem jó, akkor mi nem jó benne? Konkrétan? Sok fehérje, gyümölcs, zöldség, rostok, szénhidrát a gyümölcsökből, zöldségekből..

2014. júl. 27. 14:21
 7/14 Tgeenay ***** válasza:
Elmész egy fitnes/testépítő fórumra és megnézed a szálkásítás témakört.Az megfelelő.
2014. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még várok tapasztalatokat, véleményeket :)
2014. júl. 30. 19:40
 9/14 anonim ***** válasza:
folosleges a merleget kinoznod a sulyoddal.a lenyeg hogy amikor a tukorbe nezel tetszedjen neked amit latsz. En oszinte leszek.Amit leirtal hogy az egy napi kajad...en azt ket nap alatt eszem meg...nem akarok akadekoskodni, de probald meg egy hetig hogy ennek csak haromnegyedet eszed meg...a tobbit add a kutyadnak...:)
2014. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen.. úgy tűnik megoszlanak a vélemények :) van aki azt írja, hogy túl kevés, van aki azt írja, hogy sok. A virslit kihagytam, én így csinálom, mert így megy és sikerülni fog! :)
2014. aug. 2. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!