Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Segítenél? Nagyon elrontottam?

Segítenél? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Szálkásítok már másfél hónapja, nagyjából 2kg zsír van még rajtam amit le szeretnék adni. 3 napja székrekedésem volt a sok fehérjétől és már nem bírtam tovább, megettem fél liter lecsót( paprika,paradicsom, hagyma), egy nagy almát és 12 szem szilvát.

Hány gramm ch lehetett ebben? :(

Borzalmasan érzem magam..


2014. aug. 28. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szálkásítanál nem lenne ilyen problémád.
2014. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez nem szalkasitas hanem butaság amit te csinálsz . A szalkasitasnal is enni kell mindent , csak nem mindegy hogy mit mivel ....
2014. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, milyen nagy volt és a lecsó literjét sem ismerem, de annyira nem lehetett vészes. Alkalmanként pedig egy nagyobb löket sem tragikus annyira, hogy rosszul érezd magad miatta, megtörtént, lépj rajta túl.

Csak mert megtudod, mennyi ch, nem megy le több zsír. De tényleg nem olyan sok ez szálkásításnál sem, csak nekem lenne az ketogénben :P

Másfél hónap után bajod van s eszed ezeket, ne legyen már bűntudatod, túl szigorú vagy, plusz az égvilágon semmit nem érsz el vele. Elhatározhatod, hogy többé nem lesz ilyen, de az utólagos önmarcangolás csak árt. Már ha nem fizikailag érzed magad borzalmasan, akkor pedig tegyél rá magasról és jöjj rendbe, süt a nap, csicseregnek a madarak, kellemes őszies nyár van, az élet, ha nem is szép, de megvannak a pozitív vonásai :)

2014. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!