Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Próbálok kevesebbet enni,...

Próbálok kevesebbet enni, fogytam is már keveset, meg zöldséget veszek boltban, ha járok, meg vizet iszok, nem jellemző üdítő, de ma elszúrtam a tepertővel?

Figyelt kérdés
Megettem délután egy csomó kis szemű tepertőt, próbáltam olyat, ami nem annyira zsíros, de így is megfeküdte a gyomrom. Holnap mennyivel kell kevesebbet ennem, hogy korrigáljam és kb. mennyit kellene mozognom? Vagy korigálható egyáltalán? Szerintem így sokkal többet ettem, mint ami megengedett

2015. ápr. 15. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

mivel semmi konkrétumot vagy hozzáértést,logikát nem tartalmaz a tervezet,sőt szinte gyermeteg az egészhez való hozzáállásod ezért végülis totál mindegy.

annyi,hogy ha ettél hozzá kenyeret,akkor nagyon elszúrtad.

ha nem ettél hozzá,hanem zöldséget ettél mellé,akkor nincs akkora gond.

2015. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted az állatkínzást, disznók rituális fájdalmas leölését támogatni, egyed a tepertőt nyugodtan. Majd az egészségesen táplálkozó emberek által befizetett TB-járulékból fedezik a magas koleszterinszinted és a szívproblémáid, esetleg a rák kezelését.
2015. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos pár szem tepertőtől lesz rákos.. pff.. én kalóriabázisban vezetem hogy melyik nap hány kalóriát ettem. Így könnyebb, hogy pl. egy kis bűnözés után mennyit kell korrigálnom másnap. Valamint jobban odafigyelek, hogy miből mennyit eszem. Próbáld ki. Mindenkinek a saját életéhez kell megválasztania az életmódját szerintem.
2015. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a zöldségek, hús, zsírok (tepertő) alacsony inzulinválaszú, természetes táplálékok. Nem okoznak elhízást, segítik a fogyást.


Ráadásul nehéz túlenni belőlük (azért ha odafigyelsz az étrendedre, nem fogja megfeküdni a gyomrodat egy kis tepertő, de rossz étkezés mellett érzékenyebbek vagyunk rá)


Tehát nem szúrtad el a tepertővel, nagyon jó táplálékot fogyasztottál, minden nap tehetnéd! Fogyassz mellé sok-sok különböző zöldséget, s némi húst (fehérjét) de nem feltétlen kell minden nap húst enni. Tepertőt sem, a kókuszzsír jó energiaforrás és növényi zsír.


Továbbá: a tepertőhöz tényleg disznókat kell leölni, de senki sem mondta, hogy brutális vagy fájdalmas a leölés.


Egyébként az a törvény, hogy az életért ölni kell. Minimum növényeket, de teljes értékű táplálkozáshoz állatokat. Ez ideológiai döntés, de nem muszáj lelki problémát csinálni a vágóállatok miatt. Én sem értek egyet a modern állattartással, szerintem jó körülmények között kell az állatokat tartani és jó minőségű takarmánnyal kell táplálni őket, hogy számunkra jó minőségű húst adjanak. Boldog állat kell a jó táplálékért. Csak ezt nem tudjuk és nem igazán akarjuk megfizetni.


Viszont a koleszterinszint nem függ össze betegségekkel, nem a zsírevés emeli, és a vegánok nem egészségesebbek a húsevőknél, tehát a TB-t vega vagy gabonaevő húsevőkre fordítjuk, krónikus betegségek gyógyszereire pocsékoljuk.. nem a hús/zsírevés káros következményeire, hanem a gabonafogyasztás okozta betegségekre, nagy részt.


Ennyit a tepertőről és a koleszterinszintről, betegségekről :)

2015. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A koleszterinszintnek pont jót tesz pl. a ketogén diéta, olvasmányaim szerint... De én nem vagyok szakértő és linkeket sem rakok be ide.


Kérdező, szénhidrátszegény diéta és tepertő - tökéletes kombó, nem gondolod? Nem értem, mi a gond. Kalória pedig kell. Persze lehet, hogy túl sokat ettél belőle, ezt nem tudhatom. Nem is mindenki bírja a sok zsírt. Ha megfeküdte a gyomrod, az nem jó, máskor vigyázz jobban, de ennyi. Korrigáláson ne agyalj, s dehogyis egyél kevesebbet, ha az nem jön természetesen. Mire lenne jó egy kis koplalás? (Bár egy apró böjt ártani nem árt egy egészséges embernek, de én ennék, ha megéheznék, az tuti.)

Mozoghatsz, ha az megnyugtatja a lelkiismeretedet, azzal nincs baj, amíg nem viszed túlzásba, bár azt nem könnyű :)

2015. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!