Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért érzem magam még mindig...

Miért érzem magam még mindig kövérnek? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Augusztus eleje óta fogyózok,vagyis nem fogyókúrának nevezném hanem életmódváltásnak.Nem eszem kenyeret,péksütiket,üdítőket,csipszeket,csokikat,minden nap sportolok és egészségesen táplálkozok. Augusztusba voltam 158cm/ 62kg.. most pedig 53 vagyok.. sokan megdícsértek,hogy fogytam,a melltartó méretem is 2 vel kisebb lett,ami jó volt rám farmer most lötyög..de még mindig nem vagyok megelégedve magammal és sokszor kövérnek látom magam. :( Nincs egyáltalán még olyan alakom,amilyet szeretnék.. a hasamon még van felesleg(háj) és igazságszerint még minden hol,de mostanában nagyon lassan fogyok,ami eleinte nem volt így. Min változtassak,hogy még fogyni tudjak? 19/L
2015. nov. 24. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, de meg kell kérdeznem: ugye nem olyan alakra vágysz, amihez évek munkája szükséges?
2015. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Megtobbet mozogj fuss biciglizz ugralokotelezz minden sport jo sok sikert!:)
2015. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj.

Ne akarj már 4 hónap alatt álom alakot.

2015. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kövér, csak eleve elégedetlen vagy magaddal. De ne ess abba a hibába, hogy semmivel sem elégszel meg.

Csak folytasd, tornázz, erősíts sokat, hogy feszesebb legyél. Most már szerintem a kilókkal van a gond, hanem a formálással.

2015. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ugyanannyit eszel és mozogsz, mint az elején, nyilván lassul a fogyás. Nem tudom, ez-e a helyzet, csak egy tipp.
2015. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Mert dagadt vagy azért érzed magad annak

Mellesleg ez a súly ehhez a magassághoz teljesen jó

2015. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyurós, nem vagy te egy kicsit ellentmondásos?
2015. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem gyúrósnak igaza van bár a megfogalmazás nem túl kedves :D én 172cm és 47kgosan voltam úgymond "dagadt" ( érts csont és zsír ) most 50kg vagyok és nincs rajta felesleg szerintem izmosodnod kéne neked is , zumba úszás és szobabicaj nekem ezek jöttek be és ha sokat mozogsz a kalóriát sem kell számolni :)
2015. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!