Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 45g szénhidrát sok egy napra?...

45g szénhidrát sok egy napra? :/ Kevesebb kéne v pont jó? :/

Figyelt kérdés
Szigorú fogyón vagyok és mivel nincs rajtam olyan sok felesleg így félek, hogyha ilyen sok szénhidrátot eszem akkor nem fogok fogyni:/ Szerintetek?:/ (egyébként egy zöldalmát, 50g barna rizst, és egy nektarint ettem, mármint ezekbe van együtt ennyi:/)

2016. szept. 10. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ehen halnek ha ennyin kene elni
2016. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. szept. 10. 14:22
 3/21 anonim ***** válasza:

anorexia, evészavar vagy bulémia?

Kezelned kéne.

És többet enned.

2016. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyik se... És eleve 20-at szoktam azért kérdeztem, hogy ez még elfogadható e.
2016. szept. 10. 14:44
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

Manapsag a ketogenezes meg az örült low carb nagy divat.

Ertelmet en nem sokat latom, de nem all szandekomban kritzalni senkit, ez csak privat velemeny.

Ertöl függetlenül eszben kene tartani, hogy az "alap" ajanlas szerint ( nem en talaltam ki), az energia 50%at "jo ch-bol kene bevinni. Ez min. 180-220g egy atlagos embernel. Egy nap!! Hiaba van kikialtva a ch ellensegnek, közel sem az. Esszel kell enni, egeszseges, rostdús, lassú felszivodasu ch-t tartalmazo dolgokat es gond egy szal se. Uh. 40g g nem sok, nem leszel holnapra zsirdiszno, ha ettöl tartasz.

2016. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ!
2016. szept. 10. 15:38
 7/21 anonim ***** válasza:

#5: Ez hibás, bár népszerű gondolat. Folyamatosan padlón is lennék, ha annyi szénhidrátot ennék, túl tudom élni, de iszonyatos enerváltság és rossz közérzet jellemezne. Kinek így jó, kinek úgy. Amúgyis remekül lekezeli a test a kevés szénhidrátot s megvannak az előnyei annak, ha nem a trendi szénhidrátos evést preferáljuk.


Kérdező, ezt neked kell tudnod. Ha fogyni akarsz, a kalóriadeficit számít leginkább. Engem nem túlzottan érdekel, hogy szénhidrátosabban eszem-e, amíg nem nyom le és nem viszi el a kalóriáimat. 100 g ch alatt nekem még OK, fölötte bajok vannak, fogyás pedig kvázi kizárt. 30-40 gramm a terv, de nekem aztán nem fáj, ha fölémegyek, mert jólesik. De van, akinek igen.


45g ch hol sok szerinted? Kalóriában is minimális, ráadásul alapból is eszel szénhidrátot, a különbség kb. semmi. Ennyivel még vígan ketózisban is lehetsz...


De ha a fentiekből jött össze a ch, akkor nem tudom, mit ehettél még, hisz szinte mindenben van ch... Nekem tojásból, paradicsomból, mogyoróból s hasonlókból jön a ch normál körülmények között, nem szénhidrátbombákból... Bár azok is akadnak néha.

2016. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Úgyhogy pont semmi infót nem ad ez, hogy 45g ch. Ettől még messze túlzabálhatod magad, koplalhatsz is s persze a kettő között is elhelyezkedhetsz.
2016. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát ezen kívül még ettem 50 g natúr csirkemellet és ennyi.
2016. szept. 10. 20:19
 10/21 anonim ***** válasza:
kökemény koplalás de toljad csak
2016. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!