Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy elhizott dagadt disznó...

Joly98 kérdése:

Egy elhizott dagadt disznó vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 16 éves és 145kg nem megy fogyókúra próbáltam csináltam mozogni meg mâr egyszerűen nem tudok mindig az evéssel oldottam meg mindent mivel minden nap valaki lelkileg belém gázol mit tegyek?
2016. okt. 23. 08:48
1 2
 1/20 anonim válasza:
81%

Legelőször is ezt a hozzáállást felejtsd el, de nagyon gyorsan. Nem szép önjellemzés az, hogy "elhízott dagadt disznó". Esetleg túlsúlyos. De ez a megnyilvánulás egyenesen gusztustalan. Rengeteg ilyen dologgal foglalkozó internetes oldal van. Olvasgass egy kicsit. Én leginkább a futást ajánlanám. De azt akkor tényleg csináld. Változtass az étrendeden! Szokj le a zsíros ételekről. Szerettesd meg magaddal a salátákat, zöldségeket. Én ebben a témában nem igazán vagyok otthon, szóval sajnálom, hogy nem tudtam neked semmi újat mondani, de muszáj volt az első pár sort leírnom.

Ez az oldal talán jó lehet: [link]

2016. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Nagy a sertés tenyésztés most ebbe az országba.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__8..

2016. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az étrend a legfontosabb. Reggelire saláta a legjobb vagy esetleg müzli, ebédre natúr csirkemell és társai, vacsira én nem szoktam enni semmit, de én úgy következtetek hogy te igen, úgyhogy a joghurtot, salátát ajánlanám ide is. Fontos hogy csak akkor egyél amikor tényleg éhes vagy, ne megszokásból, és lehetőleg ne nézz evés közbe tv-t meg ilyeneket. Otthon is tudsz edzeni, mondjuk engem a konditerem jobban motivál, de sajnos nem tehetem meg anyagilag minden nap. Leginkább felülést szoktam, fokozatosan ajánlom emelni a számát, úgy értem első hónapban 10et csinálj jövő hóbapban 20at stb ahogy érzed. Törzsemelés, guggolás, fekvőtámasz, súlyzó, lépcsőzés, de a futás tud a legjobban formálni a lábadon és a fenekeden. Ha van időd beiratkozhatsz valami sportra is, pl röplabda, foci, aerobik, atlétika és még sorolhatnám ma már mennyi lehetőség van. Remélem tudtam segíteni:) és hajrá, meg tudod csinálni
2016. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Első! Ugye nem gondolod komolyan, hogy 145 kg-an futni tud?

Kérdező! Neked egy jó dietetikus és pszichológus kell.

2016. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Futást tényleg felejtsd el mert szarrá fog menni a térded, viszont feszített tempójú gyaloglás nagyon ajánlatos.


Fogyókúrázni sem úgy kell nekikezdeni, hogy egyik napról a másikra totál más étrendet követsz, hanem szépen fokozatosan állsz át, pl. egyre több zöldséget eszel a hús mellé, aztán a vörös helyett igyekszel egyre többször csirkemellet, halat enni, stb-stb. Erre egyébként az én egyéni véleményem szerint a legjobb módszer ha magadra főzöl és te is veszed hozzá az alapanyagokat.

2016. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

nem kell fogyóznod, még növésben vagy.

Szép vagy

2016. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nem normális... H ne kéne??? 145 kg! 16 évesen! És ez már csak rosszabb lesz! Sürgősen le kell fogynia. Egészséges táplálkozás+sport, bármilyen ami neked jó.
2016. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, pont az ilyen megszállottaknak való a testépítés. Ha enni tudsz ilyen megszállottsággal, akkor tudsz grammról grammra odafigyelve is megszállott lenni...

Ajánlott olvasmány Sárga kapszula című ebook.

+ ez a cikk.

[link]

Én is 135kg voltam, most 85 vagyok.

2016. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömet befektették kórházba, ahol 8-10 hétig folyamatos megfigyelés alatt volt, megtanították, hogyan kell diétázni, a súlyának megfelelően sportolni, és persze megalapozták a fogyását. Mivel fiatalkorú volt, volt rá állami támogatás. De őt orvos utalta be. Ekkora súllyal téged is beutalnak szerintem. Tudom, olyan mint a börtön, még ott nincs nasi, és "jajj ma nincs kedvem mozogni" sem, de olyan nehéz jó diétát összeállítani, és ekkora túlsúlynál az sem mindegy, mit mozogsz. Na meg fejlődésben is vagy még.
2016. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék még a helyedben orvoshoz is. Pajzsmirigyet, cukrot stb meg kéne nézni, mert ha alulműködik, akkor csinálhatsz bármit nem fogsz fogyni.


Egyébként próbálj többször keveset enni. Számold ki a napi kalóriabeviteledet, de 1200-nál ne legyen kevesebb. Azt oszd el egész napra. És nagyon figyelj oda a fehérje-szénhidrát-zsír arányára, mert ha túlzásba esel a szénhidráttal, akkor sem fogsz fogyni.

2016. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!