Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen mozgással lehetne...

Milyen mozgással lehetne eltüntetni ezt a fajfa hasi hájat?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a képet a netről szedtem,nekem is ilyen a hasam. Ezt szeretném leadni. A fogyókúrám jan.1-én kezdődik, nem eszek szénhidrátot, reggel müzlit eszek,tízóraira narancsot, ebédre almát, uzsonnára joghurtot, vacsorára pedig teát iszok. Nagyon meg van kötve a kezem, hiszen eléggé finnyás vagyok,így a natur johhurtot, túrót nem is szeretem. Szerintetek ez jó diéta?

A kérdésem egyébként az,hogy milyen mozgást végezzek mellette? Futni sajnos nincs lehetőségem,én bent végezhető dolgokra lennék nyitott. Kérlek írjatok számokat is, ne csak mozgást. Előre is köszönöm.



2016. dec. 22. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Privátba írd meg a korod/nemedet és segítek
2016. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahhozképest, hogy azt írtad nem eszel szénhidrátot szinte csak abból áll ez az étrend. Ha ilyen a hasad nem szabad éheztetned magad! Sok fehérjét kell enned. Ajánlom a csirkemellet, finom, könnyen elvégezhető, viszonylag olcsó. És tele van fehérjével. Mozgásnak az úszás lenne a legjobb szerintem, vagy bármi, ami izmot fejleszt.
2016. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Koplalós és tápanyagszegény "diétát" találtál ki. Ettől csak elzsírosodsz majd.


Külön poén, hogy azzal kezded, hogy nem eszel szénhidrátot, aztán felsorolod a szinte csak szénhidrátot tartalmazó kajákat.

2016. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ez gyümölcs és joghurt! Nem pizza,de mindegy

A csirkemellet imádom(:

A rántotta, onlett, tükörtojás szerintetek jó?

Amúgy úszni se tudok elmenni...nem is tudok,meg nem is engednek el:/

2016. dec. 22. 16:06
 5/19 A kérdező kommentje:

Most olvastgatom,hogy az alma és a narancs mennyire hízlal:O elnézést kérek

És szerintetek jó,ha narancs helyett paradicsomot eszek tízóraira?

2016. dec. 22. 16:10
 6/19 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, hogy képben legyél valamennyire:


[link]

2016. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A tojás jó. És senki nem írta, hogy az alma ugyanaz, mint a pizza vagy hogy ne egyél (akár sok) szénhidrátot. Csak hogy elég fura, hogy azt írod, nem eszel, majd csupa szénhidrátot sorolsz. Nézz utána, mi a szénhidrát, mert nem vagy képben.


Nos, a hájad a megfelelő étkezéstől megy le, persze edzeni sosem árt.

Amit soroltál, az szinte csak egy kis cukor, nos, nem így kell étkezni. Egyél elegendő fehérjét, zsírt, kalóriát, ügyelj az elég változatos táplálkozásra, hogy mindent bevigyél, amit kell.

A tojás jó ötlet, az a tápanyagok elég nagy részét lefedi, ha eleget eszel belőle. Bár nem tuti, hogy arra akarsz alapozni. De megteheted.


Ha csak ennyiben vagy finnyás, nincs megkötve a kezed. Én alapvetően nem eszem laktózt, glutént, húst, szóját, hüvelyeseket, gabonát, szénhidrátot is nagyon keveset. Ha még emellé vegánnak mennék, akkor kicsit be lennék határolva, igen, de így még rengeteg opcióm van.

Persze eleinte nehezebb, ha drasztikusan életmódot vált az ember, de bele lehet jönni.

Apropó életmód, azt ajánlom, nem fogyókúrát, majd szinte a régi stílushoz való visszatérést.


Sokféle torna van a neten. Én súlyzós edzést szoktam végezni, plusz sétálok, nem tudom, hogyan tudnék létezni friss levegő nélkül... Ha minden kötél szakad, ott a power walking bentre, az igaz.

2016. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Builder76

Nagyon köszönöm! Sokat segítettél!


Utolsó

Igen,utánanéztem,és minden dolog,amit felsoroltam,bár egészségesnek tűnnek, sok bennük a szénhidrát. A te válaszodat is köszönöm

2016. dec. 22. 16:51
 9/19 anonim ***** válasza:

Szívesen. :-)

Mindenképp életmódszerűen csináld,úgy hogy ne legyen szenvedés. Azt előbb utóbb feladja az ember. Ha jó a táplálkozásásod és mozogsz is hozzá akkor szép lassan meglesz az eredmény illetve nem jelent problémát időnként egy kis kilengés (kar,szülinap stb.)

2016. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Builder76

És milyen hasizomgyakorlatot tudnál tanácsolni?

2016. dec. 22. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!