Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha Norbi ételeit eszem lefogyok?

Ha Norbi ételeit eszem lefogyok?

Figyelt kérdés
Bevált innen valakinek?

2020. febr. 8. 16:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%

A 7es és a 8as egybe olvasandó.


És még így is értelmetlen olyanokat írni nekem, hogy

"Dögölj meg! Mozogtam sokat!

Amugy Norbi mondta hogy a fogyás 90%-ban az étkezésen múlik."


Norbi mondta, akkor hidd el. De ettől még ne gyűlölj mást annyira, hogy a halálát kívánod. Ez primitív. Vagy ezt is Norbi mondta neked, hogy így tegyél?


40kg-t fogytam 140ből 100ra úgy, hogy pont egyetlen szavát nem tartottam be annak, amit Update program hirdet. Én Drugs Bunny tanácsait követtem 4 hónapon keresztül. Tudod, mindenkinek más jön be. Ha neked Update program vált be, akkor bizonyára te is képes voltál 4 hónap alatt ekkora teljesítményre. Ugye?



Ráadásul, amiért a gyűlölet ömlik belőled, az pont az amit állítok, hogy az egészséges életmód titka a 100% mozgás és a 100% étkezés mellett további faktorokar is... Ezek a faktorok az egészségügyi faktorok, amikor nem elég az egyén küzdelme, mert a pajzsmirigy és a cukorbetegség kivizsgálásával kezdődnek, mit otthon nem tudsz megtenni magadnak.


Bár a vádjaid szerint nem tudom, mit tettél eddig, ezt nem is mondtad el. Így nincs jogodban számonkérni azt.


A stílusod alapján segítsen neked egy pszichiáter is, mert súlyos elme gondokkal is küzdesz a súlyodon kívül, amit kezeltetni kéne.


Kollégám 200 kg-ről fogyott le 240re Norbi Update programmal egy év alatt. Majd váltott. 2 év után most 150 és újabb 2 évre a 100kg van kitűzve célnak. És segítettem neki is a küzdelemben, de főleg magának köszönhette a sikerét.


De szerinted én nem értek semmit a fogyáshoz és téged személyesen sertélek meg azzal, hogy azt állítom, a fogyáshoz nem elég csak a mozgás és csak a táplálkozásra figyelés csak néhány százalékban.


Szerintem vegyél egy mély levegőt, mielőtt legközelebb fenyegetésekben és halál kívánásokban végződik az önsajnálatod.

2020. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
11. A kollégàs fogyàsi szàmaid nem stimmelnek. ( Csak szólok).
2020. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mesélj, mi nem stimmel?
2020. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

Ne irogass olyat, hogy dögöljek meg.

Észnél legyél!

Még egy ilyen és feljelentelek!

2020. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod a kolléga 200 kgról fogyott 240- re. ¿???????? Mi van?
2020. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%
Jól láttad, jól olvastad. Az a fogyás 40 extra súlyt hozott neki. Tehát nem volt sikeres. Számára az Update program nem vált be. Máshova kellett segítségért fordulnia.
2020. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%

Ha felé olyan kitartásod lenne, mint amennyi gyűlölet árad belőled, már lehet rég eredményt értél el volna a fogyásban.


Mélyen sajnálak a saját magad által választott sorsodért.

2020. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
16. Jaj hagyjuk màr. Hàt akkor rosszul csinàlta a kolléga, ugyanis a lowcarb mint módszer működik. Mivel én is szénhidràtszegény életmódra vàltottam , van tapasztalatom és szépen fogyok is.
2020. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
20%

Azt a hülyeséget felejtsd el, hogy szénhidrát csökkentetten kell étkezni akkor fogsz fogyni.

Igen a szénhidrát csökkentett diéta nagyon jól beválik annak aki INZULINREZISZTENS. Egészséges embernek nem kell sanyargatnia magát, csupán egészséges ételeket választani a sok szemét helyett és odafigyelni a mennyiségre és rendszeresen mozogni. Ennyi a titok. Norbi nagyon rákapott a ketora mert az emberek elkajájá, hogy muszáj megvonni a fogyáshoz a szénhidrátot pedig nem.

2020. febr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
25%

Itt egy fanatikus hitről van szó.

Neked bevált, jó neked. Gratulálok! Másnak nem vált be, akkor ő hülye és dögöljön meg... Ugyan már! Itt rég nem a józan ész ami a kérdést felteszi és vitatkozik a valósággal.

2020. febr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!