Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi a különbség Norbi űrhajós...

Mi a különbség Norbi űrhajós 40-60 pontos dietaban ?

Figyelt kérdés
Mármint kilóban? Heti 1 vagy annál több ? Mert ezt nem magyarazza csak hogy az egyik fénysebesség a másik kiegyensúlyozott . Tapasztalat valakinek? Köszi

2021. ápr. 9. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettő retek, ha egészséges akarsz lenni, felejtsd el a Norbit.
2021. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj ne írjanak már ilyen emberek legyszives !
2021. ápr. 9. 22:20
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Pedig igaza van az #1-nek de biztos találsz majd valami elmeháborodottat akkor aki támogat a Norbis badarságokban.


Szemét kajákat és diétákat árul, ennyi a csávó, de elég ránézni, hogy hogy néz ki.

2021. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Milyen emberek ne írjanak? Akik nem teljesen hülyék táplálkozás terén?
2021. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
űrhajós diéta? tejóég. tudom, hogy mindenki a Marsra készül (Norbit kellene legelőször exportálni), de nem tudtam, hogy ehhez külön diéta is van...
2021. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én az olyan embereket akik azt mondjak egy életmód típusra és annak árusító személyére hogy szemetet árul , minden gondolkodás nélkül beperelnem! Undorító hogy miért kell így beszélni valakiről aki hisz vmiben és árulja! Egyik light, alacsony kcal tartalmú étel / alapanyag nem gourmet csúcsminőség ! A diéta egy meghatározott idő egy normális ember számára és nem a fantasztikus izekről szol... én örülök hogy a csirke rizsen kívül néha bekaphatok vmi edeset vagy egy croisant ! Az h te itt a gyakorikerdesek oldalán menőzöl azzal milyne szuper sokat tudsz az egészséges táplálkozásról az enyhén szanalmas már neharagudj..... Írjon az akinek van releváns tapasztalata ne te trollkodj itt nekem! Ki kérte h válaszolj ? Másfelől ha így gondolsz rá mit foglalkozol vele? 🤦🏼‍♀️

Nem erdekel Norbi milyen szar szemet kaját árul, számodra lehet hogy rossz de ha szemet lenne akkor a kukában lenne nem plázák és nagy üzletek boltjaiban! Ez a magyar mentalitás... fuj hányok ettől őszintén! És remelem legalább 50 plusz vagy mert ha a fiatal társadalom is így vélekedik meg mindig az nagyon tré... nem kell válasz köszi !👍🏻

2021. ápr. 10. 09:52
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Norbi nem egy életmód típust árul, hanem minőségre tekintet nélkül bármit, ami a saját zsebét tömi (és még sokszor hazudik is a táplálkozással kapcsolatban, csak azért, hogy inkább az ő termékét vedd). Én inkább őt perelném be, de lehet, hogy téged a sarki drogdíler sem zavar, végülis ő is egy életmódot árusít.


A diéta számomra a fantasztikus ízekről is szól, ugyanis megtaláltam azt, ami valóban egy életmód, változatos, egészséges és nem egy szenvedés. A diéta alapvetően sem a szenvedésről szól, meg rövid időre (néhány kivétellel) - de el lehet képzelni, hogy ha valaki így gondolkodik a diétáról, de nem hajlandó még kis időre sem "szenvedni", nem hajlandó lemondani az édességről, annak milyen eredménye lesz, ha majd a meghatározott idő után visszatér a "rendes" étrendjéhez. Utána persze csodálkozik, hogy miért jött vissza már megint a sok kiló, na ez a fogyókúra se működik - semmi se működik.


Senki sem menőzik itt, hogy hú de sokat tudnak valamiről, nagyrészt az emberek igyekeznek a többieknek segíteni. És főleg nem a kérdésed alatt, egy hangot nem írt senki, csak kifejeztük a véleményünket egy termékcsoporttal kapcsolatban, hátha sikerül elriasztani, de láthatóan nem.


Én nagyon remélem, hogy az itt válaszolók 50 alatt vannak, pont arra vak szükség, hogy változtassunk azon a mentalitáson, amit te képviselsz, hogy minden mit eszek, meg se nézem, csak történjen már valami. Ja, hogy szar, nem az sem érdekel, csak fogyjak már le. Ennyi erővel miért nem a fogyasztószereket nézegeted és várod a csodát.


Szerencsére a mai fiatalok között egyre többen vannak, akik igyekeznek tudatosan étkezni, megnézik mivel tehetnek a legjobbat a szervezetüknek, és ha vesznek valami csomagolt dolgot, sokszor elolvassák az összetételét, hogy mi van benne, mennyi kalória, mik a makrók. Ennek alapján máris lehet Norbi kajáit nagyrészt a szemét kategóriába sorolni.


Ha akarsz fogyókúra alatt édességet, croissant-t stb. fogyasztani, tedd nyugodtan, mértékkel, nem kell Norbi zsebét tömni, semmivel nem jobb az övé, sőt, az esetek többségében még rosszabb.


De persze azt csinálsz amit akarsz, csak ilyen hozzáállással ne várj túl sok eredményt a fogyás terén.

2021. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

"A diéta egy meghatározott idő egy normális ember számára és nem a fantasztikus ízekről szól"


Nem, a normális ember életmódot vált, és lefogyva sem tér vissza a káros szokásaihoz. Aki így tesz, jó eséllyel visszahízik.

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem szeretek szenvedni és számomra rossz ízű ételeket enni. Ezért fogyáskor is azokat eszem, amiket szeretek, szóval de, számomra a fantasztikus ízekről szól. Sokkal több mindent, változatosabban, finomabbakat eszek,mint korábban. Miért szenvednék "nem gourmet", zsíros, édesítőszerrel telenyomott norbikaján, ha a sült zabkásámnak gyakorlatilag sütemény íze van és ehetem azt minden reggel? Tudom, Norbi szerint a szénhidrát megöl meg lókaja, de még nem nyerítek, hidd el. Ellenben 15 kilót fogytam.

Egyébként pedig minden szervezet más, nem lehet egyetlenegy diétára sem ráhúzni, hogy ezt edd és ennyit, és ennyit fogsz fogyni. Mert ez ennél sooookkal több dologtól függ.

2021. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Nézd már meg a nagy update burgert. Több benne a kalória, mint a mekisben. Norbi kajái nem alacsony kcal tartalmúak, csak a ch alacsony bennük. Ami baj, mert ugye a fogyáshoz kalória deficit kell. Ez a nagy fogyókúrás étrend? 24 éves vagyok, ha már kérdezted. Ha szeretnéd, privátban leírom a pontos adataimat és nyugodtan perelj be. Azt nem árt, ha tudod, hogy ilyen esetben, ha elveszíted a pert, akkor a bíróság nem csak a saját, de az én ügyvédem díjának a megfizetésére is kötelez. Egyébként a Norbi cégeit már jó párszor megbüntették a kamu termékei miatt, persze ezzel nem dicsekszik a nagy keto guru, szóval úgy érzem elég jó eséllyel indulnék a perben.


"ha szemet lenne akkor a kukában lenne nem plázák és nagy üzletek boltjaiban"

Nem sokat tudsz a világról. Vagy szerinted a cigi is egészséges, mert ott van a dohányboltok polcain?


"én örülök hogy a csirke rizsen kívül néha bekaphatok vmi edeset"

Tele van a net cukormentes süti receptekkel. Sajnálom, ha te a csirke rizsnél vagy leragadva.


Ezeket azért írjuk le, hogy ha téged nem is, legalább másokat, akik majd olvassák ezt a kérdést, lebeszéljünk a sarlatán termékeiről. Még fb csoport is van azoknak, akik belebetegedtek a nagy ápdéjt diétába.. és nem két ember van benne. A mondandóm többi részét már leírta a 7-es, mindenben egyetértek, nem ismételném.

2021. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
A pontok a szénhidrát mennyiségét jelzik. Minél alacsonyabb a diéta pontszáma, annál kevesebb szénhidrátot vihet be az aki betartja az adott diétát. Hogy pontosan melyik mennyi ch azt magam sem tudom, ( azt hiszem mindegyik napi 100g ch alatt van) , nem tudom pontosan, mert én pl szimplán lowcarb étrenden élek, pontok szerint sose számoltam.
2021. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!