Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Kedden el kezdtem reggel este...

Kedden el kezdtem reggel este futni, 123,4 voltam, ma este már csak 119.7?

Figyelt kérdés

Kerek 5 nap telt el, lehetséges ez alatt 4 kiló?

Keddtől teljesen vissza fogtam az étkezésem, eddig nem ettem, lakmároztam.

10 kenyér egymásra, szalámival, sütő, 10p alatt elpusztult.

De keddtől váltottam, és nagyon fura, mert nem nehéz ki bírnom, hogy ne egyek.

Reggel suli előtt fél 5-kor el indulok, hogy 6-ra haza érjek.

Reggelizem, suliban no kaja, haza érek ebéd, 4 felé egy kis snack, és ennyi egy napra.

Régen egy evéssel ettem ennyit mint most egész nap. 5 után már nem eszem semmiképp.

Hogyan fogytam 4 kilót?

És viszont izmot is veszek észre, mert futás mellé 100 felülés, 70 fekvő (térgyen, lábam össze kulcsolva, magasban) 50 gugolás, és 15 olló. Ez egy nap.

Esetleg van valami tippetek, amit be kéne tartanom, esetleg fontos? :) mindent meg hallgatok.

Napi 8 óra lol-ból elég volt.


16/F



2022. márc. 27. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ekkora túlsúllyal futni, csak biciklizni vagy úszni, mert tönkre mennek az ízületeid.
2022. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Illetve nem írtál konkrét mennyiséget, pontosan mit és mennyit eszel, ha túl keveset, mégha nem is érzed annak, be fog kapcsolni az éhező üzemmód, ennek következtében megáll a fogyás, sőt, hízékonyabb leszel.

Nem tippmixre fogyózunk, hanem megnézzük a kalória bázist és az alapján életmód váltással egészségesebbé válunk.

2022. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

5 nap alatt sem izmosodás sem fogyás nem történt.

Leadtál 4 kg vizet, mert változott az étrended.

Izmot hónapok alatt tudsz építeni, de a koplalásos dietáddal max leépíteni fogod azt a keveset is, ami rajtad van. Jó is lenne 5 nap alatt látható dolgot elérni.

Számold ki, mennyi kalóriát ehetszy azt tartsd be, mert ez így enm lesz jó.

2022. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok kalóriát számolni? Kéne segítség :D
2022. márc. 27. 09:33
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Kaloriabazis.hu oldalon beírod az adataid, kiadja, hogy egy nap mennyit ehetsz.

Be tudod írni az ételeket, es hogy mennyit ettél belőle, (pl 100g fehér rizs szarazon) és összeadja neked.

2022. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2022. márc. 27. 09:41
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak most eszek mondjuk egy rántott csibe mellet,pici krumplival ebédre, hogyan számoljam ki, hogy az mennyi?

Nincs kaja mérlegünk:(

Példát mondtam csak

2022. márc. 27. 09:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha nézegettem az oldalt, simán be tudom írni, regisztráltam. Köszönöm szépen mindenkinek aki segített, tippeket még szívesen várok :)
2022. márc. 27. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Vegyél mérleget, 3000 ft...

Úgy tudod lemérni, hogy nyersen kiméred a csirkét, hozzáadod a panírt, olajat, krumplit leméred, összeadogatod.

Főtt kajánál ilyen ez...

2022. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámoláshoz tényleg kéne a mérleg. Meg szerintem egy konyhai mérleg alapból fontos. Nagyon régen nekünk se volt, de most el nem tudnám képzelni nélküle. Nem csak a kalóriaszámolás miatt, de alapból sütésnél, főzésnél tényleg hasznos lehet. Tényleg nem kerül olyan sokba, szerintem 2-3 ezerért már lehet venni olcsóbbakat, vagy esetleg egy akciósat kifogni. Mediamarktban, euronicsban tudsz venni, de akár Tescoban, Intersparban.. nagyon könnyen beszerezhető. Kalóriaszámlálást enélkül nem lehet megvalósítani. És akkor a kalóriabázis tényleg hasznos, én a konyhai mérleg és a kalóriabázis segítségével fogytam 45 kilót. :)
2022. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!