Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Érdemes-e rendelni fogyókúrás...

Érdemes-e rendelni fogyókúrás ételt havi 80 ezerért vagy inkább vásároljak be és főzzek én,hogy olcsóbban megússzam?

Figyelt kérdés
Elhatároztam ,hogy lefogyok 110 kg-ról de életmódot kell változtatnom,tud e valaki egy listát ,hogy miket érdemes venni ,hogy változatosan is és egészségesen is táplálkozzak illetve leadjak kb 20-25 kg-ot?

2022. máj. 19. 17:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Listát azt nem tudok neked írni, de abban biztos vagyok hogy olcsóbban meg úszod ha saját magadnak fogsz havonta be vásárolni, mert abban legalább tudod hogy mi van és, hogyan fogod el készíteni.

KETO diéta, gondolom itt a ketogén diétáéra gondolsz, ennek több fajtája van. Érdemes alaposan utána olvasni, vagy kérdezd meg, egy diabetikust.

Kb... 60-70% diéta a maradék meg sportolás, hetente 3-4 alaklommal minimum 40 perc testmozgás.

2022. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Keto diétás ételeket rendelnél? Mert azt tudnod kell, hogy a legtöbb ilyen rendelt ételnek köze sincs a ketohoz, csak ráírják hogy az.
2022. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Én a magamnak főzést vàlasztottam, abban bízom, amit én rakok össze, abban pontosan tudom, mennyi kalória van.
2022. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

50 ezerből ki lehet jönni minden étkezésre egészségesen, változatosan, kényelmesen ha magadra főzöl.

Egy napi rendelős minőségi étel 5-6 ezer ft, egy hóra 150 ezer. Innen te választasz.

Ha tudsz főzni és arra időt szánni, ételeket megtanulni egészségesen készíteni akkor egyértelműen a főzéw. Ha kényelmes típus vagy, a főzést csak feladnád és mekiznel helyette akkor a rendelés.

Nekem elég sok egészseges életmód múlttal a keverék vált be. Pénteken fozok hetvegere, vasarnap fozok hetfo-kedd-szerdára és csüt-péntekre rendelek.

Neked kell kitapasztalni.


A fogyás maga pedig kalóriadeifict amit energiaráfordítással és egy ingyenes appal, no meg konyhai mérleggel magadnak is meg tudsz csinálni, aszerint enni.

2022. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Kieg: ha a 80 ezer csak az ebed akkod abszolut nem eri meg. Nekem az ebédwim 700 ft koruliek alapanyagra, ha fenszizek pl lazac, spádga stb akkor 1200 korul
2022. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk a keto sajnos messze van az egészségestől. :(
2022. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Havi 80e-de mit tartalmaz,reggeli ebéd vacsi?? Hétvégén is?
2022. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy manapság a rendelt ételek ára egy-egy étkezésre már 3-4 ezer forintróol indulnak, a havi 80 alighanem csak az ebédet fedezi. Szűken számolva. Én inkább magam főznék, jóval olcsóbban ki lehet jönni.
2022. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom a kérdező nem étteremből akar rendelni mindennap, mert az valóban 3-4 ezer/kaja. Sztem ilyen teletál meg hasonló ételrendelős oldalra gondolt, ahol 1300-1800 egy normál adag főétel. 80 ezer nem sok ha ebben reggeli, ebéd, vacsora is benne van.
2022. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem érdemes. Én hétköznap rendelni szoktam, vagyis keddtől péntekig. Munka meg edzés után mire haza érek legtöbbször este van, ilyenkor már nincs kedvem neki állni főzni. Nekem meg ér havi 10-20 ezer forint pluszt h ne kelljen mindennap vagy másnap hulla fáradtan főzőcskézni, mosogatni, törölgetni. Hétfőn azt eszem amit vasárnap főztem. Azokat viszont nem értem akik megfőznek egy hatalmas adagot vasárnap és még szerda-csütörtök is azt eszik. Kollegám is vasárnapi csirkemellet eszik szerdán, már másnap se olyan az íze, szaga, 3-4 naposan meg konkrétan büdös de ő tudja.
2022. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!