Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi az összetétele az új Norbi...

Mi az összetétele az új Norbi Update Like szénsavas üdítőnek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizet kell inni. Semmi szénsavasat.
2013. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bsyák György válasza:
100%
Szerintem jobb ha nem tudod.
2013. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zoli17 válasza:

víz cukor szinezék e-e-e-e

- hátul nincs ráírva?

2013. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem szerepel a honlapjukon a termékleírásban (konkrétan: üresek az adatlapok [link] de az elsőnek igaza van:

"A szénsavas üdítők savanyúságát foszforsavval szabályozzák, ami a szervezetben megköti a kalciumot, így az nem tud felszívódni." [link]

A másik gond a szénsavas üdítőkkel, hogy savanyúak (savas kémhatásúak), ezért nem tesznek jót a fogzománcnak. A sima citromos vízzel is ez a gond (utána egy darabig nem is szabad fogat mosni, csak tiszta vízzel szájat öblíteni).

Ezért nem jó ilyen üdítőket inni még kalóriamentes változatban sem.

Ha szénsavasra vágysz, igyál szódavizet, annak nincsenek káros mellékhatásai ( [link]

angolul: [link]

2013. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék inni belőle.:) Csak kíváncsi voltam, de nem találtam a honlapjukon. Azért köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 28. 09:58
 6/8 anonim válasza:
elvileg rajta kellene lennie a palackon, de nem is értem, hogy adhatja a nevét Norbi olyanhoz, amiről mindenki tudja, hogy káros az egészségre. Bocs Norbi rajongók, de ebből az jön le, hogy az egészség-küldetés másodlagos neki, a legfontosabb a pénz.
2013. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Víz meg egy lapát E vitamin.
2013. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik ízűnek. Most már fenn van a honlapjukon a termékleírás és az összetevők is: [link]
2013. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!