Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan fogyjak?

Pinky Baba kérdése:

Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Nyárra szeretnék 2 kilót fogyni és kockás hasat szerezni. Sokat mozgok egészségesen étkezem. Valakinek vmi gyors és hatásos módszer? Gyorsan kéne.

2013. ápr. 8. 14:06
 1/9 anonim válasza:
én mindig azt csináltam ilyenkor hogy kevesebbet ettem vacsorázni nem vacsoráztam vagy csak keveset mindenképpen sok gyümölcsöt és zöldséget ettem és felüléseztem hozzá bár sok helyen olvasni hogy attól nem lesz kockahasad nekem egész jól bevált és persze nem csak annyit mozogni de még a sétával is többre mész mint ha otthon ülnél.
2013. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyanús ez. Mivel a mozgásnál és az egészséges táplálkozásnál jobb módszer nem létezik. Mit esel és mit mozogsz?

Ha a táplálkozás helyén van akkor nyilván egy hasazós edzésprogram lenne az elsődleges...

2013. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*eszel


Ezt meg inkább tisztába tenném:

A hasizom alapból kockás, csak nem látszik a rajta lévő zsírtól. A hasazás növeli a hasizmokat tehát könnyebben fognak látszani, de ha valakinek a hasán felesleges zsír van az nem fog eltűnni a hasazástól így hasazhat akármennyit. Szóval a hasazás mellett fontos diétázni hogy vékonyabb legyen az izmok fölött lévő zsírréteg és jobban kirajzolódjanak.

2013. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egy "termékcsalád" , étrendkiegészítők meg miegymás, még ha jók is, csak huszadrangúak lehetnek a táplálkozás és a mozgás mellett. Így aztán nem is az étrendkiegészítő az első amire költeni kell.

Ez az oldal nem arra való hogy reklámozd az MLMedet...

2013. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ekkora bölcsességgel helyedben elmennék értelmiségi szakterületre hiszen mondanivalódban benne volt az étrend-kiegészítőknek nincs köze a táplálkozáshoz
2013. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te viszont ne is próbálkozz tovább a szövegértelmezéssel mert nem ezt írtam. :D
2013. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a futás és a hasizomerősítés a legjobb módszer rá ;)
2013. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A lehetö legkevesebb lisztes cucc, pl 3 szelet barna kenyér elég egy napra, fehér liszt egyáltalán nem is kell, és hasazás. Sok gyümölcs, rengeteg párolt vagy csak fölt hús. Anyám egy dukan diéta nevütöl 1,5 hónap alatt 10 kilót fogyott, de azt brutális betartani. Ha egyszerübbre vágysz, akkor elég csak lecsökkenteni a kenyéradagot. :D
2013. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek .
2013. ápr. 30. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!