Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek fogok hizni? Mennyit?

Szerintetek fogok hizni? Mennyit?

Figyelt kérdés
Apukammal elek,es 16 eves vagyok...Mar egy jo ideje nem eszek semmit..eleg vekony is vagyok :) Kitalaltam,hogy ezzel a 600 kcal kajamennyiseggel elmegyek edzeni,es elajultam..Apukam beragott,es tegnap hazaallitott update termekekkel,es kozolte,hogyha 2 hetig rendesen eszem ezt az kajat,akkor edzhetek..addig semmi,mert megint rosszul leszek...Es azt is mondta(jogosan),hogy oruljek neki,hogy megvette ezeket,es nem valami mas szart nyom belem..Ma fozott rantott karfiolt norbis liszttel,prezlivel,es olivaolajjal..,de olyan szarul vagyok attol felek,hogy ket het alatt mozgas nelkul szaz kilo leszek... :((

2013. júl. 28. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem kamu a kérdés.

Múltkor szinte szó szerint volt itt egy ugyanilyen...


Ha meg igaz, akkor úgyis menthetetlenül hülye vagy, szóval tök mindegy.

2013. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem apukádnak, hogy vigyen pszichiáterhez. Ha igaz a kérdés, azért, ha csak kitalátad, akkor meg azért.
2013. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Te jó ég! 6OO kcal mellett még edzeni. Úgy le fogsz fogyni mint egy gebe. Ilyet kérlek ne csinálj, ez tök hülyeség. Én azt hiszem te anorexiás vagy ezért sürgösen fordulj orvoshoz külömben ennek rossz vége lesz. 6OO kcal az nagyon kevés hiszen én is tudom mert voltam anorexiás, számoltam a kalóriákat és lefogytam 37 kilóra de már visszahíztam 48-ra.

Hány kg vagy? és milyen magas?

Mégegyszer leírom ilyet NE CSINÁLJ kérlek mert késő lesz amikor rá fogsz jönni, hogy nem kellett volna, tapasztalatból írom. Ne félj ha eszel 16OO kalóriát úgysem hízol el és persze kell egy kis sport is.

Üdv 18/L

2013. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akármennyit zabálsz, két hét alatt nem leszel 100 kiló. Én egyszer egy kemény diéta után táborban voltam, nagyon sok kaja volt ott, itthon is rohadt sokat ettem, de tényleg mindent, nem bírtam leállni 10 napig, reggelire zabpehely, 2. reggeli a táborban szalámis zsemle, tízórai 3 bundáskenyér, ebéd borsófőzelék/rakott krumpli stb, uzsi puding, máglyarakás, akkor itthon 1-2 csoki, 4-5 db süti, tészta, még este 10kor is joghurt. És egy hét alatt így lettem 2-3 kilóval nehezebb. De látom te nem emelted meg ennyire a kalória kereted...:D Úgyogy ezután a 2 hét után legalább(!) 600 kalóriával emeld meg a napi kereted! És nyugi nem fogsz elhízni 2 hét alatt, főleg nem karfioltól:) Szerintem 1-2 kg visszajön.
2013. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 showmesthing ***** válasza:
kérdező egyértelműen pszichés problémád van én is azt javaslom h apukád inkább pszichológushoz vigyen. nemtom miért kellene arra büszkének lenned hogy nem eszel semmit. mi a célod azzal a 600kcal -os étrenddel? nem vagy testépítő szálkásítási időszakban...
2013. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ez hülyeség... te vagy a nagy barom, hoyg egyáltalán 600kcal elmész edzeni. A Norbis kajától meg aztán nem fogsz hízni. Hízni majd a jó zsíros szalonnától, kenyértől, és tésztaféléktől fogsz, nem holmi drága, istenverte, idióta kajájától.
2013. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ajánlok étrendet:

reggeli: joghurt, zsemle, tej

ebéd:amit kapsz

vacsi: szalonna sült szalonnával, hagyával, szalámival, sonkával, paprikával, paradicsommal és virslivel, jah meg egy adag zsemle v kenyér meg egy pohár tej vagy ha hízni akarsz akk még egy sör


nekem ez a kedvenc étrendem 15f

2013. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Norbi kajától miért hízna bárki is?

Pont arról szól, hogy nem hízol tőle.

2013. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!