Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mik az új "Dr. Schwarz"...

Mik az új "Dr. Schwarz" termékek pontos összetevői?

Figyelt kérdés

#update #dr schwarz
2013. okt. 21. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt miert nem Norbitol kerdezed? O adta el 10 millioert az autojat, hogy megvehesse a szupertitkos receptet.


[link]

2013. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
engem nem nagyon érdekel se norbi se az audija, de szükségem lenne az összetevök pontos listájára és nonszensznek tartom, hogy ez nem hozzáférhető sehol az interneten (miután pékségben lehet kapni, nincs rajta semmilyen cimke). az állitja, hogy glutén és szója mentes de szeretnék erröl valami hiteles forrásbol is meggyözödni, illetve, hogy traszzsír van-e benne. és gondoltam hátha csak én nem vagyok elég szemfüles és valaki mégis megtalálta valahol a listát.
2013. okt. 21. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom pont azert nem hozza nyilvanossagra, mert korulotte van ez a titkos-receptes tortenet, ezzel jol el lehet titkolni mindent. Ha tudja is valaki, hogy mi az osszetevoje, akkor azt az embert nem itt fogod megtalalni, hanem Norbi muhelyeben.
2013. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ez nem sérti a fogyasztók jogait? nem ugy van, hogy kötelesek minden élelmiszeren feltüntetni, hogy mit tartalmaz? mi van ha valaki allergiás az egyik összetevőre? na mindegy, jobban teszem ha nem eszek ilyeneket..
2013. okt. 21. 13:59
 5/11 anonim ***** válasza:

De igen, az élelmiszer jelölésén az alábbi adatokat kell feltüntetni:


a) az élelmiszer megnevezése,

b) az összetevők felsorolása,

c) bizonyos összetevők vagy összetevő csoportok mennyisége,

d) előrecsomagolt élelmiszer esetén annak nettó mennyisége [...] a tobbi itt: [link]


Amennyiben ezek nincsenek rajta, akkor fordulhatsz a termekek gyartojahoz es/vagy a fogyasztovedelemhez.

2013. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Ezt találtam neked. A hagymás cipó összetevői vannak benne.

2013. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A pékség dobozban kapja, szerintem azon rajta van, kérdezz rá.
2013. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
66%

Eleg gyorsan kiderult, hogy a "titkos recept" sztori, mint ahogy a tobbi norbi-csoda is, atbaszas.

Az osszetevoi meg valoszinuleg mindenfele elelmiszeripari hulladekbol allnak, legjobb esetben ugyanabbol mint barmilyen mas, harmadannyiba kerulo pekaru.

2013. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem megmutatta a boltban a srác a csomagon a címkét. Megkérdeztem, mi van benne.

Szerintem kötelesek megmondani.

2013. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta már énis megkaparintottam a listát, és hát szomorú.
2013. okt. 25. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!