Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek ez jó lehet?

Szerintetek ez jó lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 19. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelembe véve, hogy a cél mindenképpen a minőségi (minél minőségibb) táplálkozás kellene legyen, NEM!
2014. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Okes koszonom csak kivancsi voltam
2014. ápr. 19. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy normális sportolók által használt szálkásító étrend butított és elnagyolt változata.


Nem értem miért jó valakinek ha egy működő módszert szétbarmol és amatőr szintre degradál de az alapok még megvannak benne tehát eredménye akár lehet is.

2014. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem jó semilyen fogyókura attol csak kövérebb leszel a legjobb eszel anyit amenyi beléd fér utána gyorsan mensz futni pár km-t
2014. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es ne írogass fszságokat..
2014. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7 jól mondja annyit lehet enni amennyit csak akarsz csak mozogni kell. én konditerembe járok és furcsa nem vagyok el hízva sőt sok ember irigykedve is nézhet rám mondjuk én fiú vagyok :D és annyit szoktam enni amennyi belém fér és így is fogyok :) és izmosodok
2014. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!