Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki kóstolta már az UpDate...

Valaki kóstolta már az UpDate Bisztrós pizzát vagy hamburgert?

Figyelt kérdés
Milyenek az árak?

2014. máj. 14. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És igen,én is szoktam pizzát enni de akkora palimadár nem vagyok,hogy ilyen förmedvényt amit ők pizzaként áruljanak meg is egyek.Meg az édesítőszeres túrórudikat,pudingokat ,stb mitől lenne ez egészséges ?
2014. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Annak egeszseges aki annak akarja látni. Annak a sima kenyér is az.
2014. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szenhidrat tartalma alacsonyabb, klinikailag bizonyitott, a glikemias indexuk sokkak alacsonyabb, nem ezzel fogyokuratok!!!! Csak nem eszek mar feher kenyeret mert olcsobb, azert szar is, pont a fehersege miatt hianyzik belole minden ami ertek.Ezen lehet vitatkozni de mivel teljesen ugyan ugy gondolkozol mint mindenki aki tamadja ezt a dolgot igy ertelmetlen a tovabbi beszelgetes.
2014. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az updát termékek a szója és glutén tartalmuk miatt mérgezőek, a sima gabona kenyerek a glutén és a magas keményítő tartalmuk miatt.

Ezt merész dolog állítani.. :D

2014. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!